„Dvě třetiny to z naší strany nebylo dobré. Hodně jsme se trápili. Sice jsme se snažili, ale nemělo to šťávu. Nešlo nám to, hráli jsme bez pohybu a všude byli pozdě. Je vidět, že nám chybí tempo. Jeden zápas za týden je pro nás málo. Hodně nám pomohla vyrovnávací branka na 2:2 v závěru druhé třetiny. Byl to dost důležitý moment,“ poznamenal hodonínský kouč Aleš Flašar.

Jakub Kornfeil.
Další propad Kornfeila. V Motegi spadl v prvním kole a klesl na třinácté místo

„Je to pro nás hodně krutý výsledek. Dvě třetiny jsme měli mírnou převahu. Bohužel se nám nepodařilo využít naše šance. Tak, jak jsem hráli čtyřicet minut bez větších chyb, tak ve třetí třetině jsme jich udělali víc než za poslední dva zápasy a Hodonín je trestal,“ kontroval kopřivnický trenér Jaroslav Kofroň.

SHK Hodonín - Tatra Kopřivnice 8:3

Branky a nahrávky: 21. Janás (Miklík, Komínek), 40. Komínek (Balán, Janás), 43. Bulín (Komínek, Matula), 48. Komínek (Matula), 50. Matula (Miklík, Charvát), 51. Finsterle (Balán), 55. Ševčík (Jurča), 57. Jurča (Balán, Polák) – 23. Suchý (Štěpánek, Ďurač), 35. Ollender (Sluštík, Ďurač), 59. Ďurač (Rudl, Ollender). Rozhodčí: Maťašovský – Hübl, Kráľ. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 965.