Drtiči se v létě dvakrát utkají s Moravskými Budějovicemi, Trnavou, Havlíčkovým Brodem a Skalicí. „Jsem rád, že v přípravě narazíme na kvalitní týmy. Bude to pro nás dobrá konfrontace před sezonou. V těžkých zápasech alespoň vyzkoušíme nové hráče,“ říká trenér Hodonína Stanislav Beťko.

Herní přípravnou fázi odstartuje 9. srpna utkání Hodonína v Třebíči s Moravskými Budějovicemi. Na první domácí přípravný zápas se fanoušci Drtičů mohou vydat v úterý 22. srpna, kdy budou Peš a spol. hostit Havlíčkův Brod. Závěrečný duel přípravy obstará 7. září souboj na skalickém zimním stadionu. Všechny přípravné zápasy začínají v osmnáct hodin.

Novou druholigovou sezonu hodonínští hokejisté zahájí domácím utkáním s Novým Jičínem. Duel se na Zimním stadionu Václava Nedomanského hraje ve středu 13. září. Ve druhém kole se Drtiči představí na ledě Kopřivnice, ve třetím zápase Beťkovi svěřenci přivítají favorizovanou Porubu, které nevyšly námluvy s polskou extraligou. Ostravský celek tak bude nadále nastupovat ve třetí nejvyšší soutěži. S nováčkem z Orlové by se měli Drtiči utkat poprvé v pátém kole.

Přípravné zápasy Drtičů
Středa 9. srpna: HC Moravské Budějovice 2005 – SHK Hodonín (ZS Třebíč, 18.00)
Úterý 15. srpna: BK Havlíčkův Brod – SHK Hodonín (18.00)
Čtvrtek 17. srpna: HK Gladiators Trnava - SHK Hodonín (18.00)
Úterý 22. srpna: SHK Hodonín – Havlíčkův Brod (18.00)
Čtvrtek 24. srpna: SHK Hodonín – HC Moravské Budějovice 2005 (18.00)
Úterý 29. srpna: SHK Hodonín – Gladiators Trnava (18.00)
Pátek 1. září: SHK Hodonín – Skalica (18.00)
Čtvrtek 7. září: Skalica – SHK Hodonín (18.00)