Talentovaný brankář Michal Kořének (narozen 27. července 2000) plnil v loňské sezoně v týmu Beranů roli třetího gólmana a při zranění Libora Kašíka a Daniela Hufa si odbyl křest v seniorské extralize při domácím zápase se Spartou (výsledek 2:4), které se hrálo na Zimním stadionu Luďka Čajka poslední lednový den.

„Michal dostal v loňské sezoně příležitost, která byla vynucená zraněními Kašíka a Hufa. Každopádně ukázal, že na sobě poctivě pracuje a do budoucna by měl být dalším z odchovanců, který bude v klubu působit. Jsme rádi, že máme na třech brankářských postech v klubu výhradně zlínské kluky. Věříme, že Michal bude nadále tvrdě pracovat a přiblíží se svou výkonností gólmanům před sebou,“ uvedl na jaře dnes už bývalý trenér Beranů Robert Svoboda.

Hodonínští hokejisté (modrooranžové dresy) nezvládli domácí souboj s Valašským Meziříčím. K bodům jim nestačila ani trefa obránce Miklíka (na snímku).
Drtiči nezvládli dohrávku s Valašským Meziříčím, s Bobry inkasovali sedm branek

Kořének v extralize odchytal celkem pět zápasů, ve kterých měl průměr 4,34 gólů na zápas a procento úspěšnosti 86,54%. Na vítězně odchytaný zápas ještě čeká. Ve druhé lize odchytal osm utkání za týmy Valašského Meziříčí, Hodonína a Moravských Budějovic. Letos si připsal dva starty v Chance lize za Havířov.

Nyní se vrací zase k Drtičům.