„Museli jsme klukům promluvit do duše, protože vposledním utkání hráli špatně. Udělali jsme vkabině menší bouři,“ řekl asistent trenéra ArnoštŠifl.

Také Orlovským se minulý zápas nevydařil. Nad Přerovem vedli už 5:2, nakonec ale prohráli vprodloužení 5:6. „Byla to smůla. Teď se připravujeme na střetnutí sHodonínem. Chybí nám obránci Tlusczik, který je dlohoudobě zraněný a Balajka. Ten se odstěhoval do Prahy. Jinak jsme kompletní,“ okomentoval aktuální stav kádru kouč Petr Česlík.

Zatímco lodivod Orlové se musí obejít bez dvojice beků, šéfové hodonínské střídačky se mohou radovat znávratu útočníka Michala Hozy a obránce Martina Přikryla. Oba ještě vminulých dnech leželi vposteli a brali antibiotika.

„Je dobře, že jsou zpět. Jen Vláďa Kočara si stěžoval na zdravotní problémy. Místo něj se nejspíš do prvního útoku posune Marek Knebl,“ podotklŠifl.

Drtiči mají na čele druhé ligy pouze jednobodový náskok. Druhý Nový Jičín má před sebou domácí utkání snevyzpitatelnými hráči Šternberku, ve kterém jej mnozí považují za favorita. Pokud si tedy Drtiči chtějí udržet jistotu první příčky, musí vOrlovéuspět.

„Jedeme pro tři body. Nic jiného nás nezajímá. Chceme odčinit minulou porážku,“ zdůraznil hodonínský asistent.

Vbrankovišti domácích opět nastoupí známý Michal Holeš. „Už se na Hodonín moc těší,“ dodal Česlík.