Gólová přestřelka nakonec dopadla šťastně pro Drtiče. Připsali si čtvrtou výhru

Hodonín – Svěřenci trenéra Romana Čechmánka si připsali již čtvrtou výhru v řadě. Zápas s houževnatou Kopřivnicí nebyl ale jednoduchý. Tatra dokázala dvakrát smazat dvoubrankové manko a třináct minut před koncem byl stav divokého zápasu nerozhodný 5:5. Vítěznou trefu zaznamenal Sedlák, který si v duelu připsal dvě branky. V závěru pak zpečetil výhru Drtičů Vrána.

28.11.2017

I přes výhru se Drtiči v duelu s houževnatou Kopřivnicí trápili. O vítězi třiadvacátého kola druhé hokejové ligy rozhodlo až závěrečných třináct minut utkání.Foto: Adam Krátký, www.shkhodonin.cz

Úvodní minuty zápasu byly z obou stran docela opatrné. První impuls do hry přineslo až vyloučení a sním přesilová hra Hodonína. Tu se domácímu Sajdlovi podařilo využít. Na další branku diváci nemuseli čekat dlouho. V čase 10:26 využil Romančík další početní výhodu, když střelou do protipohybu prostřelil Fendricha, který neměl šanci.

Hosté o sobě dali také vědět. Za pětadvacet vteřin odpověděl Vyčesaný. Baník byl posléze poslán do čtyř. Gólman Štěpanovský předvedl skvělý zákrok, ale přivodil si zranění a z utkání musel odstoupit. Jeho kolega O. Haloda však na další branku nebude vzpomínat s radostí.

Zavinil totiž druhý gól, který oranžovo-modří zbytečně inkasovali. „Zápas jsme sice zvládli a vyhráli jsme. Důležité je, že jsme ukázali vnitřní morální sílu, a že jsme i v zápase, ve kterém nám to herně moc nešlo, dokázali zvítězit,“ řekl trenér Drtičů Roman Čechmánek.

Kopřivnice ve druhé třetině dohrávala početní výhodu, během níž skóroval Stříž. Hostům z města Tatrovek se tak poprvé v zápase podařilo dostat do vedení. Nicméně po brance Kopřivnice byli hosté posláni do čtyř a Drtičům se tak naskytla možnost přesilové hry, kterou využil Hladiš. Další gól domácích zaznamenal Žabčík, který zadovkou naslepo trefil mezírku mezi Fendrichovými betony.

Gólové hody pokračovaly i ve třetím dějství. Hosté opět dokázali vyrovnat a v šestačtyřicáté minutě se začínalo opět od nuly. Nerozhodný stav vydržel pouze jednasedmdesát vteřin. Sajdl využil důrazu na brankovišti, a tím poslal Baník do vedení. „Myslím si, že o dnešním zápase by se dalo hovořit docela dlouho. Na soupeřově hřišti jsme dali pět branek, a proto nás porážka hodně mrzí,“ stručně zhodnotil klání kouč hostů, Martin Tomášek.

Poslední gól padl až v předposlední minutě zápasu a jeho střelcem byl Vrána, který tak zajistil svému týmu vítězství 7:5. „Na rozdíl od předchozích utkání, nás tlačila bota zejména ve hře dozadu. V sobotu nám to prostě nešlo. Ale jak jsem řekl i po zápase hráčům, musíme to hodit za hlavu a v pondělí se už zase začít připravovat na další utkání. Budeme se snažit nastartovat k tomu, co jsme hráli v předchozích zápasech,“ dodal Čechmánek.

SHK Hodonín – HC TATRA Kopřivnice 7:5 (2:2, 3:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Sedlák (Mojžíš), 11. Romančík (Haloda M.), 23. Hladiš (Vaněk, Vrána), 26. Žabčík (Kužílek), 31. Sajdl (Žabčík), 47. Sajdl (Peš, Haloda M.), 59. Vrána (Vaněk) – 11. Vyčesaný (Suchý), 15. Hrubý, 21. Stříž (Mach, Suchý), 34. Pěnčík (Mrowiec), 46. Suchý (Vyčesaný)

Sestava SHK Hodonín:
Štěpanovský (12. Haloda O.) - Miklík, Mojžíš (A), Haloda M., Hladiš, Žabčík, Kužílek - Matula, Peš (C), Sajdl (A) - Romančík, Vaněk, Vrána - Sedlák, Charvát, Kadlec - Černohous, Jurča, Venclík
Trenér: Roman Čechmánek

Autor: Lucie Bydžovská

28.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 25 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič/ka plachtové dodávky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Jungmannova 1310/10, 697 01 Kyjov. Jedná se o práci řidiče/čky na plachtové dodávce do 3,5t. v rámci EU. ŘP sk. B. Nutná zkušenost s touto prací. PP na 1 rok s možností prodloužení. Diety, mobilní tel. Kontakt na tel. 737 400 544 od 9:00 do 17:00 hod, na mail: dispo@mbalas.cz. Pracoviště: Bmgl s.r.o. - kyjov, Jungmannova, č.p. 1310, 697 01 Kyjov 1. Informace: Ondřej Sýkora, +420 737 400 544.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 19 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě pracovník/ce ve výrobě elektrokotlů. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Kovodělská 218, 696 85 Moravský Písek. Požadavky: manuální zručnost, samostatnost. Náplň práce: montáž elektrokotlů, kotlů z připravených součástek, balení výrobků. Závodní stravování, příspěvek na stravování. PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Kontakt na tel. 724 366 005 od 6:00 do 14:00 hod, na mail: repka@slokov.cz a osobně denně od 6:00 do 14:00 hod.. Pracoviště: Obchodní společnost slokov, akciová společnost - pracoviště moravský písek, Kovodělská, č.p. 218, 696 85 Moravský Písek. Informace: Radek Repka, +420 724 366 005.

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 18 810 Kč

Odborní pracovníci organizace a řízení referent/ka stavebního úřadu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Národní třída 373/25, 695 01 Hodonín. SŠ vzdělání stavebního směru a 3 roky praxe v oboru stavebnictví nebo VŠ, VOŠ vzdělání stavebního směru, Náplň prac. místa - výkon státní správy na úseku územního plánování a stavebního řádu, Přihlášky včetně všech podkladů doručte na podatelnu MěÚ Hodonín osobně nebo prostřednictvím pošty a obálku označte "NEOTVÍRAT - VŘ - SÚ" Doklady, které je třeba doložit: životopis, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto VŘ ve smyslu zák.č. 101/2000 Sb. a vyplněnou přihlášku (více na www.hodonin.eu). Stravenky v hodnotě 90 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte, možnost bezplatné výuky v jazykových kurzech, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance, apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.. Pracoviště: Město hodonín - pracoviště národní třída 25, Národní třída, č.p. 373, 695 01 Hodonín 1. Informace: Radana Bohunská, +420 518 316 341.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 16 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě dělník/ce - řidič/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Palackého 1406, 696 03 Dubňany. Požadujeme vyučení v jednom z oboru: zámečník, instalatér, stolař nebo v oboru příbuzném. Podmínkou je ŘP sk. B,výhodou sk. C, T. Stravné. Kontakt na mail: ts.dukos@tiscali.cz. Pracoviště: Ts dukos dubňany, příspěvková organizace, Palackého, č.p. 1406, 696 03 Dubňany. Informace: Petra Rusinská, +420 518 366 446.

Nový tým FK Hodonín B (v červených dresech)

Hodonínské béčko se vytáhlo. Na úvod porazilo Násedlovice 5:1

Veslařské zlato do Brna a Hodonína. Junioři uspěli v Račicích

Mise v Otrokovicích hodonínským fotbalistům nevyšla. Porazil je Malý

Otrokovice, Hodonín - Dva zápasy, jedna výhra, jedna prohra. Takovou bilanci mají na začátku třetí ligy hodonínští fotbalisté. Nový ročník zahájili domácí výhrou nad Petřkovicemi. Výjezd do Otrokovic jim však nevyšel. I když po celý zápas tahali za delší konec, nakonec domů přijeli bez bodů. O výhře domácích Otrokovic rozhodl ve třiasedmdesáté minutě Michal Malý.

Před kláním proti Násedlovicím jsem měl bezesnou noc, říká trenér Hodonína Malár

Hodonín – Při premiérovém startu fotbalového B-týmu Hodonína se na lavičku postavil Vladimír Malár. Ten ještě na jaře s bývalým koučem Tomášem Poláchem tvořil realizační tým áčka, které hraje třetí ligu. Nyní Malár odstartoval novou etapu ve třetí třídě. A jeho plány? Ambiciozní.