Na úvodní branku Branislava Rehuše odpověli Hollý s Haringem. Zápas se povedl hlavně gólmannovi Michalu Holešovi, který pochytal pětatřicet senických střel.

Hostující kouč Svatopluk Kosík se musel obejít bez Podešvy, Flamíka a Hozy. Drtiči byli v první části lepším týmem, ovšem šance Kožára, Korotvičky a Juráska brankou neskončily.

Domácí poslal do vedení ve 13. minutě Branislav Rehuš, který tečoval puk za záda bezmocného Holeše. Krátce na to si hostující gólman poradil s pokusem Barčáka.

Hodonín se zaslouženého vyrovnání dočkal krátce po změně stran. Po přihrávce Haringa skóroval Hollý. O osudu zápasu rozhodl v polovině zajímavého a rušného utkání Jozef Haring, který zpoza branky zaskočil domácího brankáře Puše.

V závěru druhé třetiny nejprve několika bravurními zákroky svůj tým podržel brankář Holeš, následně hostující Peš při cestě na trestnou lavici vzteky rozbil plexisklo u hrazení a zápas pro něj skončil.

Senica si v závěrečné části vytvořila místy drtivý tlak. Obrana hostí však hlavně díky výbornému Holešovi nápor ustála.

V dresu Hodonína se objevil i Tomáš Vrba. Jednadvacetiletý odchovanec hodonínského hokeje má již vydatné prvoligové zkušenosti, druhou nejvyšší soutěž si okusil v dresu brněnské Komety či Prostějova. V minulém ročníku pak působil v Třebíči. Nejzdařilejší sezonou dosavadní kariéry byl pro Vrbu ročník 2006/07, ve kterém odehrál dvacet extraligových zápasů v dresu Třince.

Dukla Senica – SHK Hodonín 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Branky: 13. B. Rehuš (Reissmüller, Hrnčiřík) – 23. Hollý (Haring, Kuba), 33. Haring.

Vyloučení: 3:8, navíc J. Rehuš (Senica) 10 minut, Peš (Hodonín) 10 minut + OK. Diváci: 310. Střely na branku: 36:29.

Senica: Puš (Balga) – Greň, Hrnčiřík, Horník, Reissmüller, Jarábek, Rusňák, Vrbovský, Ondrovič, Rehuš B., Mihálik, Barčák, Mikolášek, Kopecký, Šimek, Legerský, Sedlák, Rehuš J., Hartmann, Vrána

SHK Hodonín: Holeš (Stacho) – Komárek, Šťastný, Pokorný, J. Rapant, Šimeček, Salajka – Vaškovič, Jurásek, Peš – Hrtús, Korotvička, Špok – Haring, Hollý, Vrba – M. Rapant, Kožár, Šúrek – Kuba