O nabídce na post šéftrenéra se dočetl na webu SHKM. „Tato nabídka byla všeobecně zajímavá. Jednak šlo o práci v klubu, kde se dle mého názoru s mládeží pracuje na slušné úrovni. Za druhé šlo pozici metodika, kterou jsem si v minulosti vyzkoušel jen částečně a lákalo mě dělat tuto pozici na plno,“ řekl v rozhovoru pro webové stránky SHKm Radko Křivinka.

Ten bude působit nejen i jako trenér u družstev 7. a 8. tříd. „Jako metodik se budu starat o odpovídající kvalitu tréninkového procesu a výkonnostní růst hráčů od přípravky po starší dorost,“ upozornil Křivinka.

Nový šéftrenér zároveň vypracoval koncepci mládežnického hokeje v SHK. „Starší dorost chceme udržet v první lize. Mladší dorost, který hraje ve stejné soutěži, bychom rádi viděli v klidném středu tabulky. Páté až osmé třídy nemají výkonnostní cíl, snahou je však dostat se do skupiny o první až šesté místo,“ dodává nový šéfkouč.

Ten dále uvedl, že u nižších kategorií chce, aby trenéři děti učili základním hokejovým dovednostem a propagovali klub na různých turnajích. „Vedení mi pomáhá a vychází vstříc a já doufám, že jejich důvěru nezklamu,“ dodal Křivinka