Pro hodonínské juniory by to byla jíž třetí kontumační porážka v sezoně. Mladí Drtiči přišli kvůli neoprávněným startům o body v domácích zápasech s Přerovem a Frýdkem – Místkem.

V pátek přitom junioři SHK vyhráli poprvé od třetího prosince. Svěřenci kouče Josefa Doležala znovu po měsíci a půl porazili v derby Uherské Hradiště.

Do branky hodonínských juniorů se po zranění oka vrátil Michal Šurý. Hosté sice po brance Kruckého brzy vedli, ale mladí Drtiči třemi brankami vývoj otočili. Hradiště ještě dokázalo snížit v osmačtyřicáté minutě na 3:2, ale v té samé minutě uklidnil domácí lavičku gólem při svém premiérovém startu za juniory dorostenec Ondřej Horinka.

SHK Hodonín – HC Uherské Hradiště 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Branky: 8. Koubek (Běloch, Horinka), 37. Zelinka (L. Vrba, Pekar), 42. L. Pekar (Vrba), 48. Horinka (Koubek, Charvát) – 1. Krucký (Koutník), 48. Měšťánek (Krucký).
Rozhodčí: Kubičík – Chocholouš, Musil. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Diváci: 100.
SHK Hodonín: Šurý (Jež) – Adamec, Vrba L., Charvát, Lenkovič, Kulyk, Směřička, Koubek, Zelinka, Juránek, Běloch, Bilický, Hlavačka, Pekar, Tomi, Horinka, Navrátil, Smetana.
SK Horácká Slavia Třebíč – SHK Hodonín 5:0 kontumačně ?