Plyšákové akce nejsou raritou už ani v České republice. Vloni s tímto nápadem přišel Liberec, letos se přidal Třinec. Poté akci uspořádali v Přerově a naposledy, za vydatné pomoci fanoušků SHK, i v sousední Břeclavi.

Velká plyšáková bouře uhodí na hodonínském zimním stadionu TEZA v sobotu 12. února během utkání druhé hokejové ligy mezi SHK Hodonín a HC Břeclav.

„Pojďme do toho a zkusme společnými silami překonat druholigový rekord, který prozatím drží s 1500 plyšáky společně přerovští Zubři a břeclavští Lvi,“ vyzývají webové stránky hodonínského klubu.

„Takže pokud doma máte nějaké nepotřebné plyšové hračky, které by jste chtěli věnovat dětem, tak je přineste na hokejové derby mezi Hodonínem a Břeclaví. Při prvním vstřeleném gólu zasypeme ledovou plochu plyšákama všech možných i nemožných tvarů a velikostí,“ popisuje akci fanoušek SHK Jan Hochman.

Smutnit nemusí ani ti příznivci, kteří se dvanáctého února na zimní stadion nedostanou.

„Pokud budete chtít věnovat dětem plyšovou hračku, máte i tak možnost. Kdykoliv od úterý do pátku můžete přinést váš příspěvek do Plyšákové bouře na kterékoliv z pěti sběrných míst. Všechny posbírané a vámi věnované plyšáky pak na led naháží během utkání členové FanClubu SHK Hodonín,“ pronesl Hochman.

Seznam míst, kam kůžete plyšáky přinést.
Arsenal Café Wilsonova 16, Hodonín (mapa) Út-Pá 9:00 – 21:00
Bauer Shop Masarykovo nám. 3, Hodonín (mapa) Út-Pá 9–12 – 13–17
Hardcoreshop.cz Měšťanská 52, Hodonín (mapa) Út-Pá 9:00 – 17:00
Pivnice Na větrné hůrce Brandlova 3914 (mapa) Út-Pá 9:00 – 22:00
Prisco butik Národní třída 15, Hodonín (mapa) Út-Pá 9:00 – 18:00
Restaurace Družba Horní Valy 3747/6, Hodonín (mapa) Út-Pá 11:00 – 23:00