„Pocity úžasné. U porodu jsem byl. Jsem z toho takový naměkko. Chtěl bych je mít doma, v nemocnici už jsou dlouho,“ řekl krátce po středečním duelu šťastný otec.

Ten přispěl velmi dobrým výkonem k první letošní domácí výhře. A i když se výhra proti Přerovu nerodila lehce, je vítězství nad houževnatými Zubry zcela zasloužené.

„Zápas jsme měli ve svých rukou, pořád jsme vedli. Dneska jsme hráli fakt dobře. Navíc jsme neinkasovali žádné laciné branky a to rozhodlo,“ uvedl Šťáva, který přiznal, že oslava narození dcery musí ještě chvilku počkat.

„Domluvili jsme se s Borisem Flamíkem, že až porodí jeho manželka, tak uděláme v kabině něco společného. Každopádně klukům nějakou svačinu přineseme,“ sdělil Šťastný.

Hodonín po páté letošní výhře poskočil díky lepšímu skóre na třetí místo tabulky. Na vedoucí dvojici Orlová – Valašské Meziříčí ztrácí Drtiči pouhé dva body.

Nebýt dvou nepodařených domácích duelů, mohlo být v kabině Hodonína ještě veseleji. „Myslím, že to bylo zodpovědností před našimi fanoušky. Navíc jsme doma narazili na soupeře z horních pater tabulky. Tato výhra by nám měla pomoct. Doma bychom totiž měli vyhrávat,“ pravil Šťastný.

Ten přišel v tomto týdnu o tradičního hokejového parťáka. Spoluhráč Michal Rapant si totiž od pondělí může hledat nová angažmá, v Hodoníně skončil. „Určitě mě to mrzí, ale takový je hokejový život. Byli jsme tady spolu šest let, navíc jsme skvělí kamarádi i mimo led. Nesu to těžce,“ uzavřel krátké povídání Šťastný.