Hodonín zajíždí v rámci devatenáctého kola na sever Moravy do Orlové. Zápas čtvrtého týmu tabulky s druhým slibuje zajímavou podívanou. O důvod víc, proč se na utkání těšit, má Michal Holeš. Čtyřiadvacetiletý brankář Drtičů se s novým týmem podívá opět domů. Jaký bude jeho návrat? Předvede se Houle před domácím publikem? Pikantní zápas pro čtyřiadvacetiletého brankáře začíná dnes v 18.00. Všichni aktéři bezesporu zajímavého utkání se jistě mají na co těšit.

Poslední zápas s Břeclaví vám zrovna ideálně nevyšel. Jak hodnotíte derby s dvoudenním odstupem?
Kdybychom po první třetině vedli 5:0, nikdo by se nedivil. Bohužel jsme nedokázali proměnit šance. Od druhé třetiny jsme přestali bruslit a dostali jsme se do menší krize. Břeclav toho využila, dala ve třetí třetině dva rychlé góly. My jsme se dokázali prosadit až v tom prodloužení.

Momentálně jste trošku v útlumu. Jaký máte recept na překonání menší krize?
Já si nemyslím, že jsme v nějaké krizi. Jsme druzí, ztrácíme bod na prvního. Je pravda, že teď nehrajeme tak dobře jako v úvodu sezony. Myslím, že poctivou prací a přístupem se opět dostaneme do té správné pohody.

Dnes vás čeká Orlová. Tým, ve kterém jste působil. Jak se na zápas těšíte?
Samozřejmě se na zápas těším.V Orlové mám hodně přátel a známých. I rodina se přijde podívat. Moc se těším.

Proběhlo nějaké hecování s vašimi bývalými spoluhráči? Vypsal jste v kabině Drtičů nějakou speciální prémii?
Ne. Tak já si s nimi nepíšu, nevolám. Snad jen se dvěma bývalými spoluhráči. Jinak ne. Pro spoluhráče něco vymyslím. Pokud vyhrajeme, určitě něco bude.

Orlová je čtvrtá. Jak moc se změnil tým od vašeho odchodu a co by mělo na Orlovou podle vás platit?
Orlová kompletně vyměnila kádr. Zůstalo snad jen pět hráčů. Co mám zprávy, tak klub získal nějaké finance, a to se na kvalitě kádru odráží.

Hodonínské fanoušky bavíte svými pozápasovými kousky. Jak jste přišel na desetiboj?
To přesně nevím. Mě to tenkrát v hlavě zničehonic napadlo a bylo to.

Mají se tedy fanoušci v nejbližších zápasech na něco těšit?