Série pokračuje. Hodonínští hokejisté se opět dělili o body. Tentokrát ve Šternberku, kde vyhráli až v prodloužení 3:2.

„Byl hrozně nekvalitní led, takže hokeje k vidění moc nebylo,“ podotkl k zápasu Svatopluk Číhal, hlavní kouč oranžovomodré družiny, kterou do vedení poslal obránce Komárek. Navázal tak na střelecké představení z minulého utkání, kdy se trefil dvakrát.

Ale ani tentokrát jeho zásah ke třem bodům nevedl. Domácím se dokonce povedlo dvěma góly skóre otočit. Vyrovnání nakonec zařídil šikula Kýhos.

Pak přišlo na řadu prodloužení. Jak typické pro poslední zápasy, do kterých Drtiči nastoupili. Běžela poslední minuta a už už se schylovalo k nájezdům. Penaltovou loterii však odmítl zadák Protivný. Zatáhl puk do útočné třetiny, kde se gólově prosadil Peš.

„Jsem spokojený i za dva body. Domácí hráli dobře,“ pochválil Číhal soupeře. Zároveň nezapomněl na zajímavou kuriozitu. Šternberk ani jednou nepykal na trestné lavici kvůli faulu. Dvě minuty dostal jen za vyhození puku z obranného pásma za hrazení.

„S tím jsem se ještě nesetkal,“ kroutil hlavou hodonínský trenér. Marně také šátral v paměti na období, kdy by tak dlouho čekal na plný bodový zisk.

Vzpomínáte na 10. prosince? Tehdy Hodonín naposled získal všechny tři body. „Jsme teď remízoví králové. Je fakt, že tahle série bez výhry je jedna z nejdelších,“ zamyslel se Číhal.

Další zápas sehrají Drtiči v neděli od 17.00, kdy na svém ledě přivítají Techniku Brno