Kubica pomohl Drtičům k jasné výhře

Prostějov /FOTOGALERIE/ - Tak tomu se říká skvělá premiéra. Útočník Zdeněk Kubica, který přišel na Slovácko z pražské Slavie, se blýskl v premiérovém zápase za Hodonín dvěma góly. Drtiči i díky jeho trefám porazili trápící se Prostějov 6:2.

13.12.2009

2. liga, východ: SHK Hodonín (v modrém) vs. Jestřábi ProstějovFoto: Deník/ Libor Kopl

Hokejisté Hodonína hrají pod vedením dvojice Galko – Janás jako vyměnění. Výhru v Prostějově zařídili blanenský odchovanec Zdeněk Kubica a Ľubomír Vaškovič. Oba forvardi se trefili dvakrát.

„Kubica už je hráčem Hodonína. Dali jsme mu příležitost a on se nám odvděčil dvěma góly. Je to kvalitní hráč. S jeho výkonem jsme spokojeni,“ pochválil svěřence hostující trenér Tibor Janás.

Drtiči vyhráli pod vedením nové trenérské dvojice i třetí utkání. „Je to v letošní sezoně náš nejlepší výsledek s Prostějovem. Zápas tak nebyl jednoduchý, jak napovídá výsledek. Kluci ale dodržovali pokyny a vyvarovali se zbytečných vyloučení. Bylo to z naší strany velmi dobré utkání, získali jsme cenné tři body,“ uvedl Janás.

Drtiči nastoupili do utkání i s obránci Jakubem Rapantem a Krajčíkem. Domácí zase využili posily z Olomouce Sedláře, Pašku a Zábranského. „Už při rozbruslení jsme si říkali, že to bude těžký zápas. Kluci ale vzali zápas zodpovědně,“ sdělil Janás.

Hodonín slavil už v 7. minutě, když Vrba dokonale využil zmatků v domácí obraně a střelou pod břevno nedal Sedlářovi žádnou šanci.

Domácí sice o šest minut později Kolibárem v přesilovce srovnali, ale pak na ledě začali úřadovat Hodonínští. V 15. minutě vrátil vedení na stranu hostí Kubica, o minutu později zvyšoval na 3:1 Jurásek.

Úvod prostřední části opět patřil Hodonínu. Obrovskou hrubku matadora Hloucha potrestal Kubica.

Drtiči byli ve druhé polovině utkání jasně lepším týmem. Hozu vychytal v úniku Sedlář. Dalšího gólu se hosté dočkali ve 35. minutě. Nikým neatakovaný Vaškovič přesnou ranou zvýšil. „Za stavu 5:1 jsme trošku polevili,“ přiznal Janás.

Domácí sice vzápětí stačili Bryneckým zkorigovat, ale Hodonín drama nepřipustil. „Ve třetí třetině jsme hráli vyloženě na výsledek a ne na kudrlinky,“ pravil hodonínský kouč.

Výhru Hodonína pečetil v závěrečné části Vaškovič. Závěr zápasu žádné excesy nepřinesl. Zápas se dohrával v poklidu. „Hra byla klidnější, domácí hráči se chtěli novým trenérům ukázat v dobrém světle. Kvalitě zápasu přispěl i výkon rozhodčího,“ dodal Janás.

HK Jestřábi Prostějov – SHK Hodonín 2:6 (1:3, 1:2, 0:1 )

Branky: 13. Kolibár (Novosad), 38. Brynecký – 7. Vrba (Peš, Jurásek), 15. Kubica (Korotvička, Salajka), 16. Jurásek (Peš, Salajka), 23. Kubica, 35. Vaškovič, 45. Vaškovič (Vrba)Rozhodčí: Dědek – Dučák, Matěj
Vyloučení: 2:3, navíc Holeš 10 minut osobní trest. Využití: 1:0.
Prostějov: Sedlář (Musil) – Spurný, Jedlička, Bauer, Kolibár, Doseděl, Kučírek, Paška – Duba, Stejskal, Novosad – Žajgla Kavulič, Brymecký – Piluša Rak, Zábranský – , Berčák, Bašnár, Hlouch – Trojan,
SHK Hodonín: Holeš (Šurý) – Komárek, Šimeček, Pokorný, Flamík, Salajka, Krajčík, J. Rapant – Peš, Vrba, Jurásek – Haring, Hollý, Vaškovič – Hoza, Korotvička, Kubica – Hrtús, Kuba.

13.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 140 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů mechanik seřizovač nejlépe se zaměřením na NC stroje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 140 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: tř. Masarykova 1194, 698 01 Veselí nad Moravou. Oprava strojního zařízení, preventivní kontroly zařízení, odstávky a opravy linek, příprava náhradních dílů, zámečnické práce, sváření CO (obloukem), plyn (autogen), práce na PC, ŘP sk.B, zkoušky na VZV výhodou. Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost. Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodní uznávané ve svém oboru, práce na plný úvazek, pravidelné sportovně-společenské akce, přátelský kolektiv, profesní rozvoj, zajímavá a pestrá práce, podnikové stravování. Kontakt na mail: vesna@vesnainteriors.cz a osobně po tel.dohodě. Pracoviště: Vesna interiors, s.r.o., tř. Masarykova, č.p. 1194, 698 01 Veselí nad Moravou. Informace: Iva Galušková, +420 518 389 013.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 20 000 Kč

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení seřizovač-mechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Kelčany 64. Výhodou obor zámečník, elektrikář. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu, dobré platové podmínky, pracovní poměr na dobu neurčitou (po ukončení zkušební doby), ŘP sk. B, C výhodou, nabízíme zaškolení na VZV. Bližší informace sdělí pan Cuták. 25 dnů dovolené, závodní stravování. Kontakt na tel. 737 907 133 Po-Pá od 8:00 do 13.00 hod, osobně. Vhodné pro uchazeče z okolí.. Pracoviště: Luve - plast, s.r.o., 696 49 Žádovice. Informace: Vladimír Cuták, +420 737 907 133.

Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč

Montážní dělníci ostatních výrobků dělník/ce montáže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Farma Pod Zámkem, Čejkovice. Jedná se o kompletaci výrobků. Obědy, pružná pracovní doba, možnost práce i doma. Kontakt na mail: kdo@kdoservis.cz. Pracoviště: Karel čupr - farma pod zámkem, Včelín, č.p. 433, 696 15 Čejkovice. Informace: Karel Čupr, .

Management - Management Vedoucí 20 000 Kč

Ostatní řídící pracovníci manažer/ka prodejen pro Jižní Moravu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice. Náplň práce: individuální péče o zákazníky, výběr zboží pro zákazníka, podpora zákazníka., Požadavky: komunikativnost, loajalita, pečlivost a zodpovědnost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk.B, praxe v oboru výhodou, 4 dny v týdnu v terénu mimo domov. Zázemí dobře fungující firmy, provize z prodeje. Životopisy zasílejte na e-mail galar@svicky.info.. Pracoviště: Gd design s.r.o., Jiřího z Poděbrad, č.p. 978, 696 62 Strážnice. Informace: Galušková, .

Nový tým FK Hodonín B (v červených dresech)

Hodonínské béčko se vytáhlo. Na úvod porazilo Násedlovice 5:1

Veslařské zlato do Brna a Hodonína. Junioři uspěli v Račicích

Mise v Otrokovicích hodonínským fotbalistům nevyšla. Porazil je Malý

Otrokovice, Hodonín - Dva zápasy, jedna výhra, jedna prohra. Takovou bilanci mají na začátku třetí ligy hodonínští fotbalisté. Nový ročník zahájili domácí výhrou nad Petřkovicemi. Výjezd do Otrokovic jim však nevyšel. I když po celý zápas tahali za delší konec, nakonec domů přijeli bez bodů. O výhře domácích Otrokovic rozhodl ve třiasedmdesáté minutě Michal Malý.

Před kláním proti Násedlovicím jsem měl bezesnou noc, říká trenér Hodonína Malár

Hodonín – Při premiérovém startu fotbalového B-týmu Hodonína se na lavičku postavil Vladimír Malár. Ten ještě na jaře s bývalým koučem Tomášem Poláchem tvořil realizační tým áčka, které hraje třetí ligu. Nyní Malár odstartoval novou etapu ve třetí třídě. A jeho plány? Ambiciozní.