Třicetiletý forvard s číslem dresu 8 patří k tahounům současného lídra tabulky.
Běžela 19. minuta a poslal jste Drtiče do vedení. Jak jste to viděl?
Bylo to v přesilovce. Petr Pokorný našel za brankou Oldu Matůška. Ten přihrál a mně se podařilo trefit to brankáři pod beton. Šťastný gól.
Byl jste taky u druhé branky, kterou jste rychle odpověděli na vyrovnání domácích.
Předcházela tomu zvláštní situace. Tomáši Meixnerovi se zlomil nůž na brusli, tak do našeho útoku naskočil Roman Průdek. Na začátku akce jsem vypíchl puk a trefil břevno. Pak jej vybojoval Roman Průdek, přihrál mi za branku a odtud jsem našel Láďu Kočaru, který skóroval na 2:1.
S výkonem rozhodčího asi nejste spokojeni? Měli jste devět vyloučených oproti čtyřem domácích.
Myslím si, že ty fauly tam byly. Rozhodčí byli přísní, trestali i některé náznaky faulů a dohrané souboje, což je asi současný trend. Byl jsem vyloučen celkem čtyřikrát, což mě naštvalo.
V úvodu sezony jste byl v útoku s Pešem, nyní jste s Meixnerem a Kočarou. Jak vám vyhovuje tato změna?
Trenér viděl, že se nám s Petrem Pešem tolik nedaří, tak se pokusil o oživení. Myslím si, že Petrovi to pomohlo a ve druhém útoku se mu daří. I náš první útok hraje celkem dobře. Tomáš Meixner i Láďa Kočara jsou zkušení hokejisté.
Osm vítězných zápasů v řadě, první místo v tabulce. Čím to, že tým tak jede?
Před sezonou to nikdo nečekal. Zatím jedeme nad plán. Všechno stojí na kvalitních výkonech Pavla Maláče. Navíc se k nám několikrát přiklonilo štěstí. Máme také skvělou podporu fanoušků. Doufám, že se nám našimi výsledky daří zviditelňovat Hodonín.
Cílem před sezonou bylo umístění do čtvrtého místa. Nyní už někteří soupeři pasují Hodonín do role největšího favorita na postup.
Tak bych to neviděl, je to ještě předčasné. Čeká nás ještě osm zápasů do konce roku a pak „sudá lichá“. Sezona je výborně rozehraná. Ale do role favorita bych pasoval spíš Techniku, Přerov, pak teprve nás a Blansko. Pro nás je nejdůležitější udržet se v první čtyřce.
Diváci jsou vaším sedmým hráčem a podpořit vás přijeli i do Opavy.
Je to úžastné, že za námi jeli až do Opavy. Jedou rovnou ze zaměstnání, a pokud přijedou vlakem, tak se vrátí až do práce. Fanouškům patří velký dík a zveme je i na další zápas do Šternberku.