„Lední hokej je v Hodoníně tradičním sportem s největším diváckým zájmem obyvatel města i širokého okolí, který se po letech konsolidoval a dynamicky se rozvíjí. Baník pracuje velmi dobře s dětmi a mládeží a komplexně podporuje sportovní aktivity, což se spojuje s filozofií naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že hodonínský hokej se vydal správným směrem a proto jsme se rozhodli jej podpořit,“ uvedl ředitel Úseku právního a vnějších vztahů ve společnosti MND a.s. Pavel Kotásek.

Významný sponzor má pomoct hokejistům Hodonína vylepšit loňské osmé místo, přilákat do ochozů Zimního stadionu Václava Nedomanského ještě více fanoušků.

„Jsem velice rád, že se podařilo získat silného generálního partnera. Díky spolupráci se společností MND je náš klub ekonomicky silnější a stabilnější,“ pochvaluje si nový předseda SHKM Baník Hodonín Vít Bukovský.

Podpora ze strany nového generálního partnera se nebude týkat jen druholigového týmu mužů, ale celého klubu, tedy i mládeže.

„Baník není pouze áčko, na jehož chod zajišťujeme každoročně rozpočet, ale hlavně mládež. Na tu se budu snažit v hlavní míře klást čím dál větší důraz a jsem rád, že i díky novému generálnímu partnerovi získáváme prostředky na její provoz a zlepšení podmínek pro výchovu mladých hokejistů,“ prohlásil Bukovský.

Hokejisté Hodonína se nyní chystají na další druholigový ročník. Premiérovou sezonu zakončili postupem do play-off. Ve čtvrtfinále nestačili na favorizovaný Vyškov, na dva osmifinálové zápasy přišlo více než dva a půl tisíce diváků. „Práce s našimi fanoušky je pro nás velice důležitá a budeme dělat všechno proto, abychom počet diváků na zápasech Baníku v následující sezoně ještě zvýšili,“ slibuje Bukovský.

close Ředitel Úseku právního a vnějších vztahů ve společnosti MND a.s. Pavel Kotásek (vlevo) společně s předsedou SHKM Baník Hodonín Vítem Bukovským. info Zdroj: SHKM Baník Hodonín zoom_in Ředitel Úseku právního a vnějších vztahů ve společnosti MND a.s. Pavel Kotásek (vlevo) společně s předsedou SHKM Baník Hodonín Vítem Bukovským.