„V posledních zápasech se štěstíčko neotočilo pro nás dobrým směrem. Nálada je ale dobrá. Věříme, že tentokráte už to vyjde,“ konstatuje před nedělním duelem hodonínský kouč Svatopluk Číhal.

Navíc Hodonín má devátému Šternberku oplácet porážku 2:5. Drtiči klesli po dvou porážkách na třetí místo. Na vedoucí Valašské Meziříčí ztrácí pět bodů. „Čeká nás relativně slabší soupeř. Podcenění ale nehrozí. Soutěž je vyrovnaná a my máme navíc soupeři co oplácet,“ podotkl Číhal.

Ten nebude mít k dispozici kompletní tým. Chybět bude útočník Roman Barták.

Šternberk v minulém kole překvapivě prohrál na domácím ledě s Pelhřimovem 0:3. Mezi hlavní tahouny týmu patří pětatřicetiletý Aleš Zima. S patnácti body je bývalý hráč Třince a Havířova nejproduktivnějším hráčem svého týmu. Trenér Lubomír Fischer bude jistě spoléhat i na produktivní útočníky Kohúta a Juráka.

Co by mělo na soupeře platit? „Musíme být produktivnější v koncovce,“ míní Číhal.

Drtiči vyrukují na svého soka pouze se třemi formacemi. V brance nastoupí místo Holeše mladíček Hubačka. „Ve Valašském Meziříčí vystřídal v průběhu utkání Holeše a zbytek zápasu odchytal velmi dobře,“ poznamenal hodonínský stratég.

Utkání začíná na hodonínském zimním stadionu v neděli v 17.00.