„Musíme si přiznat, že jsme hodně dole. Víc už asi ani být nemůžeme. Bohužel cesta zpátky nahoru bude velmi těžká,“ řekl Ševela.

Drtiči na zápas s Opavou dlouho nezapomenou. „Zápas se mi hodnotí hodně těžko, všichni ten výkon viděli,“ uvedl Ševela. „Měli jsme spoustu přesilovek, třikrát jsme hráli pět na tři. To když kluci nedají, tak nemůžeme vyhrávat,“ zlobil se hodonínský asistent. Ševelu naštvaly i zbytečné tresty. „Vlastní nedisciplinovaností si necháme dát tři desítky a rozbijeme celý mančaft. Takový rozhodčí už tady snad nikdy pískat nebude,“ kroutil hlavou kouč SHK.

Nespokojení byli i hodonínští příznivci. „Sobotní tragikomedie ukázala neschopnost celého mužstva, poměr střel 41:23 a výsledek 3:6 pak hovoří o neschopnosti střelců trefit bránu. A to není jen tento zápas. Nesvádějte to jen na obranu,“ napsal na diskuzním fóru SHK Hodonín fanoušek pod přezdívkou ja-ryn.

Adam90 zůstává i po sobotní prohře optimistou. „Je odehraných pět zápasů a pokud si pamatujete, tak kromě loňského roku neměl Hodonín rozjezd sezony nikdy moc růžový. Tak z toho nedělejte takovou kovbojku.“

„Jaká kovbojka? Oprávněná kritika! Viděl jsem spoustu lidí, jak v 50.minutě prchají ze stadionu. To může být příště pivo za devadesát halířů a stejně se budou tribuny vylidňovat,“ nabídl svůj pohled keďul. „Porazili jsme se úplně sami. Opavě naopak stačilo ke třem bodům velmi málo. Spousta přesilovek, útočníci to pořád tahají do rohů a beky raději už nekomentuji. To snad všichni musí vidět, že někteří už dávno mají drtit za Uherský Ostroh,“ dodal naštvaný fanoušek SHK.