Fanoušky žádá o trpělivost, informace poskytne hned, jak bude definitivně jasno.

„Nechci podávat žádné informace, které by se mohly ještě změnit. O všem podstatném by se mělo rozhodnout v dubnu. Až bude všechno dojednáno a rozhodnuto, okamžitě podám fanouškům veškeré informace. Nyní je situace taková, že se všechno řeší,“ říká šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Předsedkyně slováckého klubu nyní jedná se svazovými funkcionáři i zástupci dalších druholigových oddílů o hracím systému pro příští druholigovou sezonu. „Pokud všechno dopadne dobře, nový ročník by měl začít kolem dvacátého září,“ věří Gajošová.

Fanoušky informuje i o permanentních vstupenkách. „Jsou dvě varianty. Buď si ji příznivci nechají a budou ji mít za zvýhodněnou cenu na celou příští sezonu, nebo dostane zpět peníze, pokud bude chtít,“ říká. „Před začátkem další druholigové sezony chceme mít čistý stůl,“ přidává.

Zároveň všem příznivcům přeje ve složité zvláštní době hlavně pevné zdraví. „Věřím, že období pandemie koronaviru brzy pomine a my se znovu všichni sejdeme na zimním stadionu a budeme se společně bavit sledováním hokeje. Už nám všem moc chybí,“ dodává.