Kopřivnice vstoupila do utkání lépe a od šesté minuty zásluhou Jiřího Pargáče vedla. Hodonín však stihl v následujících dvou minutách bleskově otočit utkání, když se prosadili Jan Štědrý s Vojtěchem Riedlem.

Náskok hostů narůstal ve druhé třetině, postarali se o to přesnými trefami znovu Štědrý a Vojtěch Dobiáš. Kopřivnice však stihla tříbrankový náskok dotáhnout, když se prosadili Filip Indrst, Dominik Suchý a z nájezdu Michal Velecký.

Drama pokračovalo i v závěrečném dějství. Nejprve si vedení vzala Kopřivnice, když se trefil Filip Hlaváč, Hodonín pak v oslabení vyrovnal Matějem Machem. To však bylo ze strany Baníku všechno.

Ondřej Sluštík vrátil domácím vedení a zanedlouho se Kopřivnice radovala z další branky. Dominik Raška svým gólem vyhnal z hostující branky gólmana Patrika Piták, jeho náhradník Ondřej Dolíška už neinkasoval. Kopřivnice se v poslední minutě trefila poosmé v utkání, když se do prázdné branky trefil Pargáč.

Hodonín zůstává se čtyřiačtyřiceti body na třetí příčce, čtvrtý Nový Jičín a pátá Opava se však na Baník dotahuje. Svěřenci Aleše Bachánka se ve středu představí od půl šesté večer na ledě posledního Velkého Meziříčí.

HC ISMM Kopřivnice – SHKM Baník Hodonín 8:5 (1:2, 3:2, 4:1)
Branky a nahrávky: 6. Pargač (Marek, Velecký), 33. Indrst (Velecký, Hrůzek), 34. Suchý (Sluštík), 38. Velecký (TS), 43. Hlaváč (Suchý, Raška), 54. Sluštík (Hrůzek, Suchý), 56. Raška (Hrůzek, Suchý), 60. Pargač – 6. Štědrý (Bachánek, Sedláček), 7. Riedl (Polesný, Mach M.), 22. Štědrý (Krejčí), 32. Dobiáš, 46. Mach M. (Vyrůbalík).
Rozhodčí: Jan Vaněk – Matěj Bartoň, Martin Voznička.
Vyloučení: 5:6.
Využití: 2:0.
V oslabení: 1:2.
Diváků: 744.
HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Petrek, Hrůzek, Andrle, Marek, Kelnar, Zeman, Spurný, Fojtík – Mach (C), Sluštík (A), Kubík – Raška, Indrst, Suchý (A) – Brodek, Pargač, Pastor – Velecký, Pindel, Urban. Trenér: Ladislav Majkus
SHKM Baník Hodonín: Piták (56. Dolíška) – Riedl, Polesný, Rauš (A), Sedláček, Vyrůbalík, Stuchlík – Hložánek, Mach M., Dobiáš – Novák, Luža, Sajdl (C) – Bachánek, Štědrý, Krejčí (A) – Weintritt. Trenér: Aleš Bachánek.