„Zápas se nám vydařil. Soupeř nám v úvodu nabídl pětiminutovou přesilovku po faulu na Martina Borota, který vypadal velice ošklivě a Martin musel do nemocnice. Martina jsme v přesilovce sice dvěma brankami pomstili, ale bohužel nám nějakou dobu bude chybět. Snad se dá brzy do pořádku a vrátí se za námi. Soupeř nic nevzdal a bojoval až do konce, i když se mu v průběhu zranili snad čtyři hráči a dohrával zápas jenom v osmi lidech. Dali jsme góly po krásných akcích a podařilo se nám konečně také udržet čisté konto,“ uvedl trenér Hodonína Michal Kuba.

Jeho svěřenci jsou v tabulce krajské soutěže druzí o bod za Boskovicemi, které ale mají o jeden odehraný zápas navíc. Právě na ledě Minervy se Hodonín představí ve čtvrtečním šlágru, který je na programu v pět hodin odpoledne.

SKHM Hodonín - Uherské Hradiště 8:0
Třetiny: 3:0, 3:0, 2:0.
Branky a nahrávky: 15. Vaškovič (Peš, Polesný), 15. Vaškovič (Peš), 17. Crlík (Peš, Sajdl), 31. Peš (Rákoczy, Polesný), 33. Konečný (Vyrůbalík), 36. Sajdl (Vaškovič, Polesný), 55. Vyrůbalík (Peš), 57. Vyrůbalík (Konečný, Charvát).
Rozhodčí: Poláček - Olšar, Halás.
Vyloučení: 6:4, navíc Mikéska (HOM) 5+OK, Beneš (UHH) 5+OK.
Využití: 2:0.
V oslabení: 0:0.
Střely: 37:25.
Diváci: 452.
SHKM Hodonín: Zollpriester - Mikéska, Vyrůbalík (A), Polesný, Crlík, Zlámal, Rýpar - Charvát, Konečný, Venclík - Vaškovič, Peš (C), Sajdl (A) - Borot, Polák, Rákoczy - Filásek. Trenér: Michal Kuba.

VÁCLAV PETRŮ, JAN HOCHMAN