Zatímco tým vedený koučem Svatoplukem Kosíkem na Slovensku se svým soupeřem prohráli 3:7, doma si v úterní odvetě připsal jasné vítězství 6:0.

Nejvýraznější osobnosti duelu se stali Vaškovič, Komárek a Holeš. První si připsal tři kanadské body, druhý dva góly, třetí shutout.

„Drtiče k vítězství nasměroval zejména závěr první třetiny, kdy v rychlém sledu po sobě třikrát pokořili gólmana hostů,“ komentují zápas webové stránky hodonínského celku.

Topolčany načal v šestnácté minutě Komárek, který se prosadil ve dvojnásobné přesilovce. Navíc se před první sirénou trefili ještě Salajka a Špok. Nejtěžší chvíle zažila domácí defenzíva v čele s Holešem v prostředním dějství.

Hosté aktivně napadali a stejně jako Drtiči předtím, i oni dostali možnost přesilové hry pěti proti třem. Střelecky však vyšli zcela na prázdno, a tak udeřili domácí z hole Komárka.

V poslední části soupeře dorazili Vaškovič s Kubou.

Hodonín – Topolčany 6:0

Branky: 16. Komárek, 17. Salajka, 19. Špok, 38. Komárek, 53. Vaškovič, 56. Kuba

Hodonín: Holeš – Komárek, Podešva, Šťastný, Pokorný, Flamík, J. Rapant, Šimeček, Salajka – Vaškovič, Jurásek, Peš – Hrtús, Korotvička, Špok – Haring, Hollý, Hoza – Kuba, Rapant M., Nesrsta