„My jsme utkání bez diváků hrát nechtěli. Podle nás to ztrácí smysl, když jsou od pondělí uzavřená všechna sportoviště. Kopřivnice na to nepřistoupila, hrát chtěla a nakonec si domů odvezla všechny body. Zápas rozhodla první třetina, kterou jsme odehráli hodně špatně a kterou jsme prohráli 0:2. Soupeř naopak hrála velice dobře, dohrával nás, nenechal nám kousek ledu. Kluci s tím dlouho měli velké problémy. Ve druhé třetině jsme trošku zvedli. Pomohly nám i vyloučení hostů. Asi od půlky zápasu to bylo v naší režii. Ve třetí třetině jsme byli jednoznačně lepším mančaftem. Nastřelili jsme dvakrát tyč, jednou jsme nedostali puk do prázdné brány. Ale nemůžeme se vůbec na nic vymlouvat. Štěstí jsme si vybrali v jiných utkáních. Teď jsme ho na konci střetnutí neměli," uvedl k utkání hodonínský trenér Tibor Janás.

Hodonín zůstal i přes první letošní domácí porážku v tabulce druhý za suverénním Znojmem. Nyní má druhá liga kvůli nařízení vlády minimálně dva týdny přestávku.