Dorostenecký mistr republiky ze sezony 2010/2011 byl v minulé sezoně součástí prostějovského klubu, který nakonec slavil postup do první ligy. Za Jestřáby však třiadvacetiletý gólman odchytal pouze deset utkání, protože jej mezi tři tyče moc často nepouštěla jednička Ondřej Kocián.

Ve středu se Rozum hlásil na tréninku hodonínských Drtičů a už v pátek by se měl představit v přípravném utkání v Senici. „Šanci dostane mladý brankář proto, že jedním z marodů je i Zdenko Kotvan, kterého trápí pochroumané koleno. Podobné potíže sužují i útočníka Martina Špoka, jenž sice zkusil naskočit do odvetného zápasu s Technikou, ale odstoupil už v průběhu první třetiny. Bolavá záda nepustí do tréninku obránce Davida Kulyka a na dva týdny je mimo hru i forvard Matěj Charvát, jenž má zlomený malíček na ruce," informoval kouč SHK Jan Prčík.

Ten se před středečním tréninkem rozloučil s trojicí hráčů, jejichž služby nebudou Drtiči v aktuálním druholigovém ročníku využívat. Dres Hodonín už nebude oblékat americký útočník Conner Gilmartin, obránce Patrik Kovář ani ruský brankář Alexander Leontyev. „S těmito hráči vedení klubu ukončilo spolupráci," uvedl Prčík.

Střídavé starty do Uherského Ostrohu byly vyřízeny dvojici útočníků Radoslavu Smetanovi a Jakubu Tomimu. Na soupisce Drtičů už není ani gólmana Filip Baruse, který se bude snažit vybojovat si své místo u havlíčkobrodských Rebelů.