„Martina jsme angažovali jako našeho odchovance, který se vrátil domů. Měl plnit post jedničky. Bohužel letos svými výkony nepřesvědčil, a proto jsme byli nuceni se s ním rozloučit. Martinovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme vše dobré v osobním i sportovním životě,“ uvedl na klubovém webu hrající sportovní manažer Baníku Martin Vyrůbalík.

Holík letos odchytal v zeleno-černém dresu sedm soutěžních utkání, ve kterých měl průměr 4,07 gólu na zápas s úspěšností zásahů 88,73 %. V minulosti hájil branku Pelhřimova, Kopřivnice, Šumperka, Přerova nebo pražské Slavie.

V hodonínském klubu po vzájemné dohodě skončil také útočník Adam Popelka, který zamířil do šedesát kilometrů vzdáleného Vyškova.

„Adamovi děkujeme za odvedenou práci. Nedařilo se mu u nás podle našich představ, ani podle jeho očekávání. Proto jsme se dohodli na ukončení spolupráce,“ řekl k odchodu mladého křídla Vyrůbalík.

Jednadvacetiletý forvard odehrál v zeleno-černém dresu dvanáct soutěžních utkání, ve kterých posbíral pět kanadských bodů za dva góly a tři asistence.