„Už jsme předváděli plavky či extravaganci, ale tohle tu ještě nebylo. Myslím, že to bude pro diváky na jaře, kdy všichni míří do přírody, zajímavé. Navíc k tomu máme perfektní choreografii,“ řekla za organizující firmu DUFI Lenka Dufková.

Extravagantní modely ale nebudou chybět ani letos. Modelky představí hit letošního léta sukně DOLLY. „Jsou to dlouhé retrosukně. Mohou být hodně barevné, což k létu patří. Nosit je mohou ženy na večírek i malé holčičky,“ přiblížila Dufková.

Kromě toho show nabídne kolekce spodního prádla z hodonínských butiků. Manekýnky v prádle doladí vždy nějakým zajímavým prvkem módní návrhář Miroslav Michal Knot, který navrhuje pro známé osobnosti a některé ze svých extravagantních prací už na módní show v Hodoníně představil minule. „K prádlu přidá závoje, mašle a podobně, aby měl model grády,“ uzavřela organizátorka přehlídky.

Ta se uskuteční ve čtvrtek 19. dubna od 19.00 v sále Evropa v Hodoníně. Módní show zpestří i tanečníci ze skupiny Gesto a pěvecká vystoupení.