Poté, co na jaře letošního roku vyhráli rockeři na české hudební stanici Óčko druhé místo s coververzí písně Slither vynikajících Velvet revolver, padla další volba na klasiku Deep Purple, skladbu Smoke under water.

„Abychom mohli klip natočit, musel jsem si na hudbu sehnat autorská práva. Bylo důležité, abychom dodrželi jak původní text, tak i hudbu,“ řekl manažer a člen kapely Miloš Belka.

Klip se během léta natáčel na třech místech. Prvním se stalo hodonínské studio Paradox, které je zároveň domovským studiem skupiny. Druhým místem se stal areál Lužáku, kde se v té době uskutečnilo sochařské sympozium. Třetím místem se poté staly prostory Střediska volného času v Hodoníně. „Minulý klip jsme natočili přímo na děj textu, což nám hodně lidí vytýkalo. Proto jsme se tentokrát rozhodli, že v klipu představíme hlavně členy kapely,“ uvedl Belka.

Videoklip už je v těchto dnech hotový. Zájemci ho mohou najít na internetových serverech.

„Jako kapela ho budeme křtít čtvrtého listopadu na ukončení motorkářské sezony v Kobylí,“ zve muzikant. Více informací o kapele Hot Dog and Cool Cat najdou zájemci na www.hotdogandcoolcat.estranky.cz.