Sobotní program začne ve třináct hodin dožínkovým biojarmarkem a tradičním jarmarkem lidových výrobků, při kterém se budou také prezentovat ekologičtí zemědělci. Lidé si budou moct nakoupit biopotraviny či bioprodukty, jako jsou například mošty, sirupy, ovoce, kozí sýry či víno, čaje nebo koření.

Kromě klasických pochutin se ale možná návštěvníci dočkají i specialit. Možná totiž přijede i biozmrzlinář ze Slovenska. Pochoutkou by se mohly stát také bifteky z masa krav, které byly odchované na ekofarmě.

Součástí třináctého ročníku Ozvěn bude také zpřístupnění solárního parku, který je ve Velké nad Veličkou v provozu asi měsíc.

Chybět nebude ani krojovaný průvod, zpívání u kostelních hradeb či program Noc s hudci. V rámci něho se návštěvníkům představí Ženský sbor z Nitry, Ženy z Hroznové Lhoty s muzikou, mužský a ženský sbor z Velké nad Veličkou, Folklórní soubor Vranovčan, Kohoutek, Velička, Musica Folklorica nebo Horňácká cimbálová muzika Jana Grabce.

Z dětských souborů se představí Májíček, Spineček, Kopaničárek a Veličánek. Kromě slovenského souboru z Nitry se jako jediný zahraniční soubor představí Kimon Xylotymbou z Kypru.