Parta punkových klaunů měla začít svoji show v devatenáct hodin. Kvůli nehodě a ucpané dálnici ovšem začala později. Vtipná omluva utišila i slabý pískot.

Čekání na populární kapelu se ovšem posluchačům vyplatilo. Parádní vystoupení pobavilo a potěšilo všechny. „Bylo to neskutečné. Nejde to slovy ani popsat. Ještě jednou díky," vzkázala na sociální síti nadšená fanynka Klára Blažejová.

Spokojený byl i Ondřej Bystřický. „Bylo to výborné. Už jsem na jejich koncertě byl v Brně a v Hodoníně jsem si to pouze zopakoval. Atmosféra byla dost podobná, v Hodoníně ještě o něco lepší. I když na začátku byl možná problém trochu se zvukem, nakonec bylo všechno v pořádku. Užil jsem si to náramně," řekl jednatřicetiletý profesionální hasič, který sice v současnosti žije v Brně, ale za rodiči pravidelně jezdí do Rohatce. Koncert kapely Circus Problem si hodonínský rodák ujít nenechal.

Parádní atmosféru si užívala i stolní tenistka Alexandra Pelcmanová nebo předsedkyně mikulčického atletického klubu Magda Hubačková. I když publikum reagovalo dobře od začátku, největší aplaus přišel na pecku Kornoutek.

Rozjetý večírek skončil až po několika přídavcích a dvaadvacáté hodině. Domů nešel nikdo zklamán. „I my jsme si to užili," přiznal člen kapely Jiří Čevela.

Rodák z Dolních Bojanovic hraje v uskupení poněkud bláznivého charakteru na akordeon. V publiku měl rodinu, kamarády i známé. „Byl to specifický koncert. Hrál jsem totiž doma," řekl Čevela.

Ten společně s dalšími punkovými klauny před několika lety založil hudební cirkus, se kterým kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. S albem Born not typical bourají kluby a další akce po celé České republice i v zahraničí a nechávají za sebou mejdany protančené až do ranních hodin. „Kapela vznikla v roce 2012. Od té doby má na svém kontě stovky pouličních vystoupení, klubových koncertů, městských oslav a festivalů. Rádi cestují a ohromují fanynky ve všech koutech světa," říká pořadatel Miroslav Havlík z Masarykova muzea v Hodoníně.

Speciálním hostem čtvrtečního koncertu byl známý moravský cimbalista Michal Grombiřík.