Celkem představí více než pětatřicet účinkujících a právě zlatý slavík bude podle pořadatelů jedním z největších lákadel celého festivalu. „Myslím, že nejvíce lidí přiláká miláček žen Tomáš Klus a také kapela Kabát s Pepou Vojtkem," míní manažer festivalu Jiří Wagner.

Z dalších známých jmen se dále představí například NoName, Jaksi Taksi, Mandrage, Exargema, DJ P.M.C a mnoho dalších.

Na festivalu budou tři scény. Hlavní má název ČSSR. „Tam návštěvníci uslyší kapely z České i Slovenské republiky. Na ní se naše národy opět propojí. Další bude MOTO zone, kde lidé uslyší revivalové kapely, které zahrají songy skupin Queen nebo AC/DC. A třetí jsme rozdělili na dvě části. Tou první je Young scene, kde se představí mladé kapely, které dostanou šanci v pátek. V sobotu na všechny čeká World scene, kde hudebníci představí rytmy ze všech koutů světa," popisuje Jiří Wagner.

Šanci předvést se dostanou tak i ty méně známé kapely. „Chtěli jsme dát prostor i lokálním kapelám a cílem do budoucna je zvát i mladé hudebníky z okolí," vysvětluje Jiří Wagner, podle nějž je akce určená všem věkovým kategoriím. „Každý si najde, co se mu líbí. Ať už v hudbě, hudebních žánrech nebo v dalším festivalovém využití, jako jsou kolotoče, vodní fotbálek a další atrakce," dodal Jiří Wagner.