Naši prvňáci Deník
Deník

Zvolte svůj region a podívejte se na fotografie prvňáčků od vás!

24.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze Základní školy Mírové náměstí v Hodoníně

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy Mírové náměstí v Hodoníně. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

17.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme prvňáčky ze škol v Žeravicích a Vlkoši

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy Žeravice a Základní školy MUDr. K. A. Macháčka ve Vlkoši. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

10.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme prvňáčky ze Základní školy ve Bzenci

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy ve Bzenci. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

3.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme prvňáčky ze ZŠ v Lužicích a Kostelci

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy v Lužicích a Kostelci. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme prvňáčky ze ZŠ Vančurova v Hodoníně

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy Vančurova v Hodoníně. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

13.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky z Masarykovy ZŠ ve Velké a z Nové Lhoty

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky z Masarykovy základní školy ve Velké nad Veličkou a Základní školy v Nové Lhotě. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

6.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Hutník ve Veselí nad Moravou

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy Hutník ve Veselí nad Moravou. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

29.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze škol v Kněždubu a Moravském Písku

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Kněždubu a Moravském Písku. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

22.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ZŠ a MŠ v Mutěnicích

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze ZŠ a MŠ v Mutěnicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

15.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky základní školy v Miloticích a Hovoranech

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Miloticích a Hovoranech. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

9.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ZŠ a MŠ ve Svatobořicích-Mistříně

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní a Mateřské školy ve Svatobořicích-Mistříně. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

1.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky základní školy v Ratíškovicích

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze základní školy v Ratíškovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

25.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky základních škol v Mikulčicích a Vacenovicích

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Mikulčicích a Vacenovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

18.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze ZŠ a MŠ v Dolních Bojanovicích

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy a mateřské školy v Dolních Bojanovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

11.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze Základní školy v Dubňanech

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze Základní školy v Dubňanech. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

4.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ a MŠ Sudoměřice a ZŠ Prušánky

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Tentokrát představujeme žáky ze ZŠ a MŠ Sudoměřice a ZŠ Prušánky. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

27.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Rohatec a Kyjova - Bohuslavic

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze ZŠ Dr. Joklíka v Kyjově

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Hodonínska. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

13.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze ZŠ J. A. Komenského v Kyjově

Hodonínsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ J. A. Komenského v Kyjově. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Hodonínsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT