„Když přijeli kolegové na místo, v autě již nikdo nebyl. Dohodli se, že majitel auta si přivolá jeřáb, aby ho dostal zpět na silnici. Hasiči osvětlují místo a pomáhají policistům se zdokumentováním nehody," sdělil mluvčí Jihomoravských hasičů Jan Dvořák.

Za volantem auta seděla osmnáctiletá dívka. „Dostala smyk na namrzlé silnici a auto sjelo ze srázu do potoka. Řidička ani její spolujezdec nejevili žádné známky poranění. Za volant sedla mladá žena střízlivá," sdělil mluvčí hodonínských policistů Petr Zámečník. 

Na místo vyrazila pro jistotu záchranná služba, aby oba pasažéry zkontrolovala. „Oba účastníci havárie putovali k ošetření na chirurgii do kyjovské nemocnice," prohlásila mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová. Okolnosti havárie šetří policisté. 

Na Hodonínsku havarovalo v sobotu ve dvě hodiny ráno auto, které narazilo do zídky v Kyjově na Sídlišti Maxe Švabinckého a v pátek večer skončilo auto na střeše v Čejkovicích. Obě tyto havárie se podle prvotních informací obešly bez vážnějších zranění.