Bylo zhruba sedm hodin večer, když žena v autě přijížděla k jedné z bohuslavických křižovatek a začala odbočovat vlevo. V tu chvíli do zadní části auta narazil třiadvacetiletý mladík jedoucí na Kawasaki Ninja. „Po nárazu muž upadl na silnici a jeho motorka skončila v odvodňovacím příkopu za křižovatkou," přiblížil událost hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Podle něj se oba dva účastníci nehody lehce zranili a záchranáři je poté převezli do nemocnice na ošetření. V té době už strážci zákona měli výsledky dechových zkoušek. „Oba byli střízliví," poznamenal Zámečník.

Policisté při vyšetřování na místě prohlédli nabouranou motorku a zjistili, že zadní pneumatika neměla žádný vzorek. „Taková pneumatika není určená k provozu na běžných silnicích," upozornil mluvčí s tím, že událostí se jeho kolegové stále zabývají a pátrají po tom, kdo nese na nehodě vinu.

Proto policie také žádá svědky, kteří mají k případu co říct, aby se jim ozvali. Vyšetřovatele by zajímaly například informace k bílé Škodě Felicii nebo Favorit, jehož řidič zřejmě u kolize zastavoval. „Motorkář měl toto auto těsně před nehodou předjíždět," dodal Zámečník.