Policie v pondělí dopoledne informovala o nehodě, která se stala v neděli odpoledne na takzvané křižovatce smrti u hodonínské místní části Pánov. „Jedenadvacetiletý řidič Škody Octavia jel od Ratíškovic a měl jet rovně směrem do Hodonína. Při vjezdu do křižovatky však nerespektoval dopravní značku STOP a nedal přednost v jízdě z levé strany přijíždějícímu Volkswagenu Passat," uvedl hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Řidička Volkswagenu již nemohla střetu zabránit a tak se v křižovatce auta srazila. „Oba vozy po dopravní nehodě skončily ve směru jízdy na Břeclav za křižovatkou na pravé krajnici. Nedošlo ke zranění, ale spolujezdkyni ze Škody Octavia v důsledku pokročilého těhotenství z místa odvezla sanitka do nemocnice k preventivní prohlídce," sdělil mluvčí s tím, že oba řidiči byli podle dechových zkoušek střízliví.

Škoda na autech dosáhla na tři sta tisíc korun. „Tohle riskování nakonec dopadlo dobře, ale ne vždy tomu tak musí být. Opatrnosti a předvídavosti na silnicích není nikdy dost," dodal Zámečník.

Nehoda na křižovatce smrti u hodonínského Pánova.