„Hledáme řidičku, která v neděli jedenáctého listopadu narazila v obci Lužice do mladistvého cyklisty," upozornil hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník na první dopravní nehodu. K té došlo na tříramenné křižovatce ulic Březová a Ploštiny deset minut před patnáctou hodinou. Žena za volantem pravděpodobně Citroenu červené barvy se zřejmě nevěnovala dostatečně řízení a při odbočování do ulice Ploštiny přehlédla u pravého okraje silnice stojícího chlapce s jízdním kolem. To dítěti poškodila. Přesto z místa nehody odjela směrem k ulici Velkomoravská.

Další nehoda se stala buď 13. listopadu, nebo o den později v odpoledních hodinách na parkovišti v ulici Tř. Masarykova ve Veselí nad Moravou před domem č. 532. Řidič zatím nezjištěného auta tam narazil do boku zaparkovaného Fordu C-max, nikomu nic nenahlásil a ujel.

Poškozený zůstal i Ford Focus, který stál ve čtvrtek 15. listopadu na parkovišti za budovou České spořitelny v Hodoníně. Tam v době od čtvrt na devět ráno do přibližně třinácti hodin odpoledne poškodil neznámý řidič v autě doposud neznámé značky přední část fordu a odjel. „Jakékoliv poznatky, které by pomohly vypátrat viníky uvedených nehod, nám mohou svědci nehod sdělit na telefonu 974 633 260 nebo přímo na lince 158," požádal Zámečník.