„Zatím neznámá řidička stříbrného Fordu jela z ulice Štefánikova do ulice Velkomoravská a zřejmě křižovatku projela na červený signál na semaforu. Poté, co vjela do křižovatky, ohrozila dvě děvčata přecházející vozovku po přechodu pro chodce a jednu dívku autem srazila,“ informoval o případu policejní mluvčí Petr Zámečník.

Řidička poté zastavila a ptala se dívek, zda jsou v pořádku a nabízela jim odvoz do nemocnice nebo domů.

Ty však řekly, že se jim nic nestalo a z místa odešly. Žena s autem odjela Později však byla sražená dívka ošetřena v nemocnici.

„Hledáme řidičku, která měla účast na popisované nehodě. Případní svědci, kteří by ženu poznali, nebo sama řidička se může ozvat na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158,“ dodal Zámečník.

K podobné nehodě došlo v úterý 8. září po půl šesté večer v obci Ježov. Neznámá řidička bílého osobního auta jela směrem na obec Žádovice. „Na přechodu pro chodce ohrozila nezletilou chodkyni, která přecházela zprava doleva, a přední částí vozidla do chodkyně narazila. Řidička po střetu odjela směrem na obec Žádovice a událost nijak neřešila,“ poznamenal policista. I v tomto případě žádají policisté o pomoc veřejnost.