Viníkem byl podle vyjádření policie řidič osobního vozidla Škoda Fabia hnědočervené (cihlové) barvy. Ten jel po silnici č. 55 ve směru od Petrova. „Před zmiňovanou křižovatkou najel do odbočovacího jízdního pruhu a měl v úmyslu odbočit vlevo do Rohatce. Neznámý řidič však zřejmě přehlédl z protisměru jedoucí dodávkové vozidlo, kterému najel bezprostředně do jeho jízdní dráhy," popsal policejní mluvčí Petr Zámečník.

Řidič dodávky ve snaze zabránit střetu strhl řízení doprava. Dostal se do smyku a přejel do protisměru, kde se dodávka převrátila. Neznámý řidič bez zastavení pokračoval dál v jízdě ve směru do Rohatce.

Dopravní nehoda, od které ujel viník se stala také v pondělí 30. července v době od 8.30 do 16.40 hodin v Sadové ulici v Hodoníně. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem světle modré barvy jel po zmíněné ulici ve směru od Velkomoravské ulice a narazil pravým bokem auta do levého boku parkujícího osobního vozidla Rover. Neznámý řidič pak ujel.

„Zatím poslední nehodou, kde pátráme po svědcích události je nehoda, která se stala někdy od soboty 28. července do pondělí 30. července v Kyjově na Sídlišti u Vodojemu na parkovišti před prodejnou potravin ENAPO. Zatím nezjištěný řidič s blíže neurčeným vozidlem narazil do levého boku zaparkovaného vozidla Renault Megane. Neznámý řidič, aniž by na sebe zanechal kontakt nebo nehodu nějak řešil, místo nehody opustil," uvedl Zámečník.

Případní svědci se mohou ozvat na telefon 974 633 260 nebo přímo na linku 158.