První z nich se stala v úterý 15. listopadu v jedenáct hodin ve veselské Rumunské ulici. Tam dosud neznámý řidič dodávky naboural do osobního auta. „Dodávka měla podle našeho zjištění stříbrnou barvu a jeho registrační značka nesla znaky B a 1942. Její řidič při couvání z parkovacího místa narazil do zadní části zaparkované Škody 135 a z místa ujel,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Další nehoda se odehrála rovněž ve Veselí nad Moravou ve stejné ulici, a to v období od šestého do šestnáctého listopadu. Na parkovišti, které je poblíž restaurace U Andrýsků, poškodil neznámý řidič zadní nárazník autu Kia Soul. „Po nehodě, aniž by věc oznámil, z místa odjel,“ řekl mluvčí.

Zatím poslední nehoda, kdy viník nehody událost neohlásil, se stala ze čtvrtka na pátek 18. listopadu ve Bzenci. Při projíždění jednosměrnou Bzinskou ulicí narazil do zaparkovaného Opelu Astra. Policie nyní žádá případné svědky, kteří by k popsaným nehodám mohli uvést jakékoliv informace, které by vedly ke zjištění viníků. Ozvat se mohou na telefon 974 633 260 nebo přímo na linku 158.