„Rozhodl se předjíždět před ním jedoucí nákladní auto. Přitom však ohrozil protijedoucí řidičku, která jela v autě značky Peugeot, a došlo k čelnímu střetu obou vozidel,“ popsal událost hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Ford skončil vlevo mimo silnici na střeše a Peugeot zůstal stát na cestě přes oba jízdní pruhy. „Komunikace byla po dobu vyšetřování a odklízení havarovaných aut neprůjezdná,“ doplnil mluvčí.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění mladého řidiče i protijedoucí řidičky. „Oba byli převezeni na ošetření do nemocnice. Dechové zkoušky vyloučily, že by na nehodě mohl mít podíl alkohol. Událostí se policisté dále zabývají,“ sdělil Zámečník.

ANKETA DENÍKU: ČEŠI V POHYBU
Kvůli mezinárodní situaci letošní prázdniny strávíme převážně v Česku. Deník se rozhodl zjistit, jak chcete letošní dovolenou strávit právě vy a vaši blízcí. Do speciální ankety se zapojily již stovky čtenářů. Zúčastněte se také a pomozte nám zjistit, jak bude léto v Česku vypadat. Stačí do 20. května 2020 vyplnit anonymní formulář, který najdete na adrese www.cesivpohybu.cz.