Soutěžit můžete od 19. do 25. dubna 2023 na webových stránkách mojekrizovka.cz. Stačí, když se přihlásíte do sekce Deník Klub, kde na Vás čeká soutěžní otázka.

Na co se můžete těšit?

Na závěrečnou bitvu o EURO spojenou s rozlučkou házenkářské legendy Martinem Galiem.

Čeští házenkáři nastoupí proti skvělé Izraeli a nebudou to mít rozhodně jednoduché. Pokud se jim ale podaří vyhrát, otevře se jim evropský šampionát a případný ranking. Na akci oblékne naposledy svůj dres Martin Galia, který hrál v reprezentaci famózních 23 let. Po zápase se s fanoušky rozloučí ve velkém stylu ve Frýdku-Místku.

Nenechte si ujít neopakovatelnou házenkářskou show, na kterou jen tak nezapomenete!

Soutěže pořádáme pravidelně exkluzivně pro předplatitele digitálního Deníku, kteří jsou členy Deník Klubu, a mají tedy předplatné na tři nebo dvanáct měsíců. Novou soutěž pro předplatitele na stránce mojekrizovka.cz vyhlašujeme každé dva týdny.

Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.

Výherci z minulého kola soutěže

V předchozím kole, které probíhalo od 14. do 18. dubna 2023, soutěžili členové Deník Klubu o vstupenky na koncert Avril Lavigne. Rozdávali jsme 4x2 vstupenek. Štěstí se usmálo na:

  • Petr Lakomý
  • Petr Koseček
  • Vladimír Činčala
  • Daniel Vitonský

Jak se stát členem Deník Klubu

Chcete také pravidelně soutěžit o celou řadu exkluzivních cen? Objednejte si digitální předplatné Deníku na tři nebo dvanáct měsíců. Tím získáte přístup k plnému obsah webu Deník.cz, a navíc ho můžete číst úplně BEZ REKLAM. Jako předplatitel od nás dostanete také odměnu ve formě věrnostních bodů, které můžete měnit za dárky či předplatné zdarma. Další nemalou výhodou pro členy Deník Klubu je také elektronické čtení dle vlastního výběru zcela ZDARMA. A v neposlední řadě budete mít možnost vyhrávat každé dva týdny v soutěžích, které chystáme pouze pro předplatitele. Více informací o možnostech předplatného i jak si ho objednat naleznete zde.