Stehlík si v kategorii do 66 kilogramů nejprve poradil s Miroslavem Novákem z Kroměžíře. „Dvakrát jej dostal do počítání a jednomyslně zvítězil u všech rozhodčích na body,“ ohlédl se kouč za čtvrtfinálovým duelem.

V semifinále se mu postavil Martin Bětka z Bíliny, kterého Stehlík rovněž porazil. Nad jeho síly byl až ve finálovém souboji Uram, mistřínský boxer tak bral titul vicemistra. „Ukázal že už nyní patří ke špičce ve své věkové i váhové kategorii a má velký potenciál do budoucna. Příští rok si jdeme pro mistrovský titul,“ hlásil Kobliha.

Fotbalisté Moravského Žižkova (v bílém) porazili 3:2 Nosislav.
PODÍVEJTE SE: Facka a vyloučení. Moravský Žižkov zvládl drama s Nosislaví

Na prestižním mistrovství, které moderoval známý herec a promotér Matouš Rajmond, měl celek z Hodonínska ještě jednoho zástupce. V kategorii do 60 kilogramů se představil Igor Kasala, jeho cesta turnajem však skončila hned ve čtvrtfinále. „Těsně prohrál s Pokorným z Liberce, skončil tak na pátém místě,“ dodal trenér.

Ten hodnotí účinkování svých svěřenců na republikovém mistrovství pozitivně. „Děkuji všem členům z klubu, kteří mi pomohli v přípravě na národní šampionát a klukům za úctyhodné výkony,“ uzavřel Kobliha.

Fotbalisté Bzence (v zeleném) porazili v derby Strání 4:0.
Páník se loučil remízou. Bzenec přišel ve Šternberku o výhru v závěru

Mistřínský box club už vyhlíží další kolo Národní Ligy Boxu, které pořádá v sobotu 13. dubna v Kyjově.