O víkendu byly na pořadu dne dva semifinálové souboje. V prvním utkání se střetli Zweigeltrebe proti Beastie Boys. Do zápasu vstoupili lépe hráči z týmu Beastie Boys, kteří šli po devíti minutách hry do dvoubrankového vedení. Nejprve se jesličkami prosadil Eliáš, a o dvě minuty později po střele zblízka navýšil stav Žandovský.

Jenomže celek Zweigeltrebe se může v nepříznivé situaci opřít o nejlepšího střelce tohoto ročníku, Lukáše Možíše, jenž nezklamal ani v tomto duelu. Ve čtyřiadvacáté minutě snížil, a o dvě minuty na to vyrovnal na poločasových 2:2 Krejčiřík. Ve třiatřicáté minutě dal veledůležitý gól opět Lukáš Možíš, který navyšoval na 3:2, aby definitivní postupové razítko pro účast ve finále dodal ve čtyřiačtyřicáté minutě Kolařík. Vítězové tak dokonali perfektní obrat, když od průběžného stavu 0:2 to dokázali dotáhnout na vítězných 4:2. Loni vypadl Zweigeltrebe již ve čtvrtfinále.

Neuvěřitelné drama nabídlo druhé semifinále, ve kterém změřili své síly hráči Kapacit s Flamengem. Samotný zápas byl přehlídkou zahozených šancí a neskutečných brankářských individualit na obou stranách kyjovské haly. V dresu Kapacit to byl Milan Kopecký, který již velký fotbal nechytá. U Flamenga pak byl oporou gólman Marek Vrba.

Do zápasu vstoupili lépe favoriti, když Kasala již v první minutě otevřel skóre zápasu. V šestnácté minutě srovnal Lysko a herní iniciativy se chopilo Flamengo. I druhá půle byla stejně dramatická jako ta první. Ve dvaačtyřicáté minutě byl po dvou žlutých vyloučen Joch a Flamengo hrálo pětiminutovou přesilovku.

„Rozhodnutí nakonec přinesla šestapadesátá minuta, ve které se po rohu prosadil špílmachr Hroznové Lhoty Radek Polách, jenž posunul tímto gólem Kapacity do finále,“ řekl nehrající kapitán Kapacit Miroslav Čada.

AHORN liga semifinále
Zweigeltrebe – Beastie Boys 4:2 (2:2), Lukáš Možíš 2, Krejčiřík, Kolařík – Eliáš, Jan Žandovský.
Kapacity – Flamengo 2:1 (1:1), Petr Kasala, Radek Polách – Zdeněk Lysko.Červená karta: David Joch.