Hodonínští futsalisté přijeli na důležité utkání do Ostravy jen se dvěma čtverkami. Ale již v 8. minutě je dostal do vedení Jílek. Domácí však dokázali dokonale otočit výsledek. Do šatny vyrovnal Štverka. A uprostřed druhé půle rozhodl dvěma slepenými góly Musial. Kontaktní branka Vorálka čtyři minuty před koncem na třetí porážce Buldoků na hřišti soupeře už nic nezměnila.

„V zápase, ve kterém jsme chtěli konečně bodovat, jsme opět zklamali v koncovce. S tím se potýkáme od začátku soutěže,“ poukázal na největší bolest hodonínský trenér Robert Kolínek. Hodonínští futsalisté tak na posledním místě ztrácí dva body na předposlední tým, loňského mistra – Jistebník – ten má navíc zápas k dobru.

Mikeska Ostrava – Hodonín 3:2 (1:1), 30. a 31. Musial, 20. Štverka – 8. Jílek, 37. Vorálek. Hodonín: Myšák, Žigo – Malůš, Jílek, Beck, Podrazil, Vorálek, Kotásek, Jakubíček, Šebesta. Ostatní výsledky: V. Mýto – Jistebník 3:2, Šumperk – Chrudim 2:5, Ml. Boleslav – VŠB 2:4, Pardubice – Eco Investment 3:2. O vylepšení své nezáviděníhodné pozice se pokusí Buldoci v pátečním domácím utkáním s Benagem Praha.