„Bude to pro nás hodně prestižní zápas,“ upozorňoval před utkáním trenér Stamaha Karel Salay.
Buldoci nenastoupili v nejsilnější sestavě. Z pravidelných ligistů hráli pouze obránce Linhart, kapitán Jánoš, gólman Myšák a trenér Kolínek. Zato současný lídr okresního přeboru, Stamaho, byl téměř kompletní.
Po většinu utkání měli více ze hry futsalisté Stamaha, kteří se také ujali ve 22. minutě E. Salayem vedení. Těsně před přestávkou zvýšil na 2:0 kapitán Gábriš.
Hned v úvodu druhé půle vstřelil kontaktní branku Buldoků Linhart. Za tohoto stavu mohlo Stamaho několikrát rozhodnout, ale Buldoky držel střídající gólman Jankovič, který vychytal několik tutovek Gábrišovi a Doležalovi. V závěru mohli na druhé straně vyrovnat Buldoci. Vaďurka s Duchoslavem však neuspěli, z postupu se tak radovali hráči Stamaha. Ti postupují do krajské fáze poháru, kde se střetnou K.O. systémem s vítězi ostatních okresů. Největším lákadlem by byl souboj s vítězem okresu Brno Město, který vzejde ze semifinálového duelu mezi Tangem a Tomsonem.

O postup do krajské části Poháru ČMFS: Bulldogs Hodonín A – Stamaho Hodonín 1:2 (0:2). Branky: 29. Linhart - 22. E. Salay, 25. Gábriš.