Celková bilance kapitána Slovanu na turnaji v Dubňanech je úchvatná. V šesti zápase vstřelil třináct branek. Další čtyři góly přidal ve čtvrtečním zápase s Osvětimany. „Samozřejmě jsem rád, že mi to tam padá. Nijak to ale nepřeceňuji, protože jsme v zimní přípravě narazili na soupeře z nižších soutěží," uvedl Kasala.

Ten věří, že si střeleckou pohodu přenese z turnaje i do mistrovských zápasů. „Snad mi to vydrží," doufá Kasala, který se stal nejlepším střelcem dubňanského klání.

Bzenec sice neobhájil na turnaji loňské prvenství, ale po jednoznačných výhrách s Rohatcem, Dubňany či Vacenovicemi si pořádně zvýšil sebevědomí. Slovan potvrdil výbornou formu i proti neoblíbeným Miloticím, které přehrál jasně 5:1. „Z Milotic jsme měli respekt, s nimi je to totiž vždycky vyhrocené. Nechtěli jsme se pokopat. Soupeř ale ukázal svoji kvalitu, celkově to bylo v klidu. Zahráli jsme si dobře," řekl Kasala, který turnaj i celou zimní přípravu hodnotí pozitivně. „Trenér Hrotek to vzal za správný konec, takže to bylo v pohodě," usmívá se opora Slovanu.

Kasala i další bzenečtí fotbalisté se těší na jarní soutěžní duely. „Chybět nám bude hlavně Aleš Vybíral, jinak kvalitu máme pořád stejnou," míní Kasala.

Podle něj hodně napoví úvodní domácí střetnutí se silným Ráječkem. „Pokud doma Olympii porazíme, tak jí odskočíme na deset bodů, což je hodně. Pozici v popředí tabulky bychom měli uhájit. Pokud skončíme do čtvrtého místa, budu spokojený," pronesl bzenecký forvard, který chce navázat na podzimní výkony a v krajském přeboru přidat další branky.

„Chci se stát nejlepším střelcem soutěže a mužstvu pomoct k co nejlepšímu umístění. Účast na mistrovství Evropy amatérů už by byla pouze třešnička na dortu," dodal Kasala.