Po zbytečné chybě, kdy se v jedenácté minutě pokoušel Hodonín hrát power-play, inkasoval od Molnára přes celé hřiště vyrovnávací gól na 2:2. Ten však rozjeté a rozehrané Tango nezastavil. Do konce první půle vsítili domácí borci ještě další tři branky, a do šaten odcházeli za stavu 5:2.

„Byli jsme si vědomi toho, že u soupeře jsme dostali výprask a že zápas nebude tak jednoduchý. V týmu vládne po nějakých změnách dobrá atmosféra, která ukázala, že bychom měli ještě šanci na postup. Jsem maximálně spokojen s tou hrou co, kluci předvedli a myslím si, že i divákům se to líbilo,“ řekl vedoucí týmu Tanga A Jiří Štěrba.

Po obrátce se už do černého trefovali pouze futsalisté Hodonína, kteří si zápas naplno užili a porážku, kterou u soupeře utržili, jim i s úroky vrátili. V utkání byly k vidění dva góly, které padly přes celou šířku hřiště. O první se postaral hostující Molnár, na druhé straně v devětadvacáté minutě zkusil své střelecké štěstí Chadzidis, jenž tímto pokusem navyšoval na 8:2.

I když se hostům podařilo pět minut před koncem vstřelit branku, výsledek to nijak neovlivnilo, protože ještě šestnáct vteřin před koncem dal o sobě vědět Janulík, který upravil výsledek dvanáctého kola na konečných 10:3.

FC Tango Hodonín A – Tatran Baracuda Jakubčovice 10:3 (5:2).
Branky: 3. a 39. Levčík, 4. a 29. Chadzidis, 14. a 24. Cenek, 20. a 40. Janulík, 12. Svoboda, 25. Novotný – 2. a 11. Molnár, 35. Rybařík.
Rozhodčí: Kolář, Štipčák. Diváci: 120.
Sestava Tanga A: Dominik Kunický (Dvořák) – Dimostenis Chadzidis, Čeněk Cenek, Milan Svoboda, Tomáš Buršík, Pavel Novotný, Tomáš Janulík, Patrik Levčík, Bohumír Doubravský.

Zweigeltrebe (ve světle modrých dresech) v zápase s Kuky vopálenými.
Bitva ve sklářské hale v Kyjově: liga jde do finále