V průběhu první akce se ukázalo, že ani tým Vlkoše nemůžeme podceňovat. Tento nováček ženské futsalové divize E se jeví zatím velmi dobře. V Rousínově po pětadvaceti minutách hry proti Nástěnkám držel nulové skóre. Avšak v závěrečných čtyřech minutách Vlkošanky nevydržely nápor, a inkasovaly pět gólů. Za brněnské Nástěnky nastoupí bývalá hráčka Hodonína Markéta Koplíková, která mimo jiné hraje velký fotbal za slovenský Spartak Myjava. „Těšíme se na další zápas s Hodonínem. Chtěly bychom mu rozhodně vrátit porážku z Rousínova, a hlavně máme cíl celou tuto soutěž vyhrát a dostat se nejlépe z prvního místa do kvalifikace,“ řekla odhodlaně Markéta Koplíková, jež v minulém kole do sítě Hodonína A vsítila branku.

Futsalistky Hodonína budou v domácím prostředí velkým favoritem. „Turnaj odehrajeme v domácím prostředí, kde bychom nechtěli fanoušky nějak zklamat, spíše pobavit, a přejeme si, aby se na naši hru dalo dívat. Samozřejmě chceme jednodenní klání i tento víkend vyhrát,“ řekl lodivod Tanga A Ján Lahvička. Ten se přiznal, že v prvním kole nečekal, že by holky mohly vyhrát a odvést si plný počet bodů.

„U jediných Nástěnek byla možnost, že nám to zkomplikují, ale naštěstí se tak nestalo. Konkrétně se na Brňanky nepřipravujeme. Holky se velmi dobře znají z mistrovských utkáních z velkého fotbalu. Naše ambice ukážou až další zápasy,“ zakončil Lahvička.

Dva nejlepší celky z celého turnaje futsalové divize E postoupí do baráže o mistrovství České republiky v ženském futsale.

Rozpis zápasů:
FC Tango Hodonín A – TJ Sokol Vlkoš (9.00), Nástěnky Brno – Ocmanice (9.35), TJ Sokol Vlkoš – Tango Hodonín B (10.10), Ocmanice – Tango Hodonín A (10.45), Tango Hodonín B – Nástěnky (11.20), Ocmanice – TJ Sokol Vlkoš (11.55), Nástěnky – Tango Hodonín A (12.30), Tango Hodonín B – Ocmanice (13.05), TJ Sokol Vlkoš – Nástěnky (13.40), Tango Hodonín A – Tango Hodonín B (14.15)