„Nemohli jsme počítat s prvním brankářem, protože je nemocný. A i další kluci byli mimo hru,“ říká trenér F.A.T.R.u René Falta. Na svěřence zkušeného kouče čekaly duely s rezervami extraligových Bulldogs Brno a Slavičína. Zejména v prvním utkání se Dubňanští zapotili. Po vyrovnaném boji se nakonec s Buldoky rozešli smírně 5:5, když poslední gól inkasovali několik vteřin před koncem.

„Soupeř nezklamal a nastoupil doplněný o posily z A týmu. Do branky se například postavil Jiří Wagner, který hned od začátku dokazoval svou kvalitu,“ pokračuje Falta.

Druhý zápas byl podle šéfa dubňanské střídačky horší. Utkání přineslo řadu nepřesností a hluchých míst. „Vše bylo strašně upracované a především na obráncích jsem viděl více než zřejmý úbytek sil,“ podotkl trenér.

F.A.T.R. díky zlepšené hře v závěru střetnutí ale přeci jenom získal všechny body za výhru 9:5. Skvělým výkonem se prezentoval gólman Jiří Zemský, který zaznamenal úvodní starty v dresu dubňanského A týmu. „Na to, že naskočil letos poprvé, tak odchytal oba zápasy ve famózní formě a já jen doufám, že mu to vydrží,“ přeje si Falta.