Minutu na to mohla navyšovat Strouhalová, ale špatně se zorientovala v prostoru před soupeřovou gólmankou a bránu netrefila. V jednadvacáté minutě vsítila druhý gól Tanga Podrazilová. Avšak o dvě minuty později nováček z Vlkoše své snažení proměnil ve snižující branku na 1:2. Nakonec Tango své těsné vedení udrželo až do konce a uhrálo povinnou výhru 2:1.

V utkání s Ocmanicemi neponechalo Tango A nic náhodě a hravě si poradilo po výhře 12:1. V odpoledním utkání na sebe narazili největší favorité tohoto turnaje. Očekával se zajímavý boj, kde domácí hráčky byly ve výhodě, protože v prvním kole své soupeřky porazily o gól. Tentokrát ale domácím futsalistkám zápas nevyšel podle představ. Hosté totiž neponechali nic náhodě a na svého soupeře se připravili, což se také potvrdilo.

Už o poločase byla výhra Nástěnek téměř potvrzená, neboť domácí byli pomalejší, nepřesně si přihrávali a chyběla jim kombinační hra, která je pro futsal nezbytná. Tyto aspekty nechyběly naopak hráčkám z Brna, jež si nakonec zasloužily jednoznačnou výhru 4:0. „Z přístupu hráček jsem hodně zklamaný. I když jsme získali jednadvacet bodů, tak ty výkony byly hrozné. Chyběl nám pohyb, měli jsme spoustu nepřesných přihrávek,“ konstatoval rozzlobený kouč Hodonína Ján Lahvička.

Deváté utkání přineslo další zajímavý boj mezi holkami z Vlkoše a brněnskými Nástěnkami. Nováček se v klání dostal překvapivě do vedení. Avšak téměř vzápětí Nástěnky se soupeřem krok srovnaly. Vyrovnaný výsledek ale nechtěly. Ve čtrnácté minutě navýšila Lišková a hned So Qouessa.

Poslední dva góly přidala ještě Koplíková, která svému týmu zajistila výhru 5:1. „S výkonem hráček jsem spokojen. Stále se učíme, ale s oběma favority jsme odehráli dobrou partii. Proto si myslím, že se stále zlepšujeme,“ řekl trenér Vlkoše Josef Novosad.

• Tango A – Vlkoš 2:1 (0:0), Pavková, Podrazilová – Dohnálková.
• Nástěnky – Ocmanice 9:0 (6:0), So qouessa 3, Odehnalová 2, Koplíková 2, Strnadelová, Lišková
• Vlkoš – Tango B 11:0 (6:0),Svatošová 2, Horňáčková, Koplíková 2, Hanáčková, Mezihoráková, Dohnálková, Sležková, Lipková 2
• Nástěnky – Tango A 4:0 (2:0), So Qouessa, Odehnalová, Koplíková, Lišková
• Tango B – Ocmanice 0:10 (0:3), Mrňová 3, Kafková 3, Syrová 2, Petráková, Urbanová
• Vlkoš – Nástěnky 1:5 (1:3), Vlčková – Lišková 2, Koplíková 2, So Qouessa
• Tango A – Tango B 8:2 (5:1), Blahová 2, Lokajová 2, Pavková, Podrazilová, Konečná – Pregurová, Hujňáková