„Hrací komise WHIL odložila středeční dohrávané utkání na základě písemného rozhodnutí Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně o výskytu akutních respiračních onemocnění vzhledem k epidemiologické situaci v okrese Hodonín. Oba kluby mají povinnost do 18. ledna 2012 oznámit dohodu o termínu dohrávky. Senec a Veselí musí vzájemný duel odehrát do 19. února 2012,“ uvedly oficiální stránky slovenského házenkářského sva­zu.

Veselský klub ale trápí kromě chřipky i další nepříjemnosti. Spojka Lenka Fleková se v úterý podrobila v ivančické nemocnici operaci kolena. „Nejednalo se ovšem o vazy, ale meniskus. Takže absolutně nejhorší varianta, na kterou to původně vypadalo, naštěstí nenastala. Na druhé straně je jisté, že historicky nejlepší kanonýrka slováckého celku bude několik měsíců mimo hru,“ informovaly webové stránky slováckého celku.

Na odchodu z Veselí je navíc pivotka Pavla Nevařilová, která se na Slovácko vrátila po pěti letech strávených na Islandu. V roce 2005 slavila Nevařilová titul se Zlínem, o rok později i ve Veselí nad Moravou. Právě do týmu úřadujícího mistra házenkářské interligy se rozhodla bývalá hráčka Vestmamnaeyjaru a Framu Reykjavík v létě vrátit.

V Brittermu však zřejmě nevydrží ani sezonu.