Na vyhlášení tradiční ankety dorazilo dvě stě padesát hostů. Kromě oceňovaných přijali pozvání také jejich spoluhráči, kolegové, trenéři či rodinní příslušníci. „Akci podpořili svou účastí i starostové či místostarostové Hodonína, Kyjova nebo Veselí nad Moravou. Pozváni přijal také bývalý motocyklový závodník Jakub Kornfeil, předseda Okresního fotbalového svazu Antonín Kordula nebo legendární cyklisté Josef Zimovčák a Jozef Regec,“ prozradil hlavní organizátor.

Kulturní vložky organizátoři vyměnili za ukázky karate, moderní gymnastiky či jumping trampolines, které vkusně zapadly do sportovního galavečeru. „Po konci oficiální části byl přichystaný raut, kde zahrála cimbálová muzika. Při něm účastníci stihli probrat veškeré sportovní dění na Hodonínsku,“ dodal Bártek.

Výsledky ankety Sportovec okresu Hodonín za rok 2021

Sportovní kolektiv mládežnický tým:
Družstvo dorostenek - SKST Hodonín, stolní tenis
Družstvo dorostu – kanoistika, Sportovní klub kanoistika Veselí nad Moravou
3. Družstvo kadetů – zápas, T.J. Sokol Hodonín
2. Kata tým Jihomoravského kraje – karate, Karate Klub Kyjov
1. Družstvo mládežníků do 18 let – veslování, Veslařský klub Hodonín
Sportovní kolektiv seniorský tým:
Oddíl lukostřelby – lukostřelba, TJ Sokol Vlkoš
3. HBK Kyjov ženy – hokejbal, HBK Kyjov
2. Družstvo mužů – fotbal, FK Hodonín
1. družstvo žen – stolní tenis, SKST Hodonín
Sportovní akce roku
3. Turnaj 4 zemí – lední hokej, TEZA Hodonín
2. TOI TOI CUP – cyklokros, CK Dacom Pharma Kyjov
1. Mistrovství České republiky v moderní gymnastice – moderní gymnastika, GYTA Kyjov
Trenér okresu
3. Aleš Ištok – hokejbal, HBK Kyjov
2. Petr Korvas – inline, IN-LINE Veselí
1. Jaroslav Mikeska – stolní tenis, SKST Hodonín
Sportovec s handicapem
Jaromír Hasala – bowling zrakově postižených sportovců, TJ Jiskra Kyjov
Sympaťák okresu
Vítězslav Veselý - atletika
Osobnost okresu
Milada Niklová – moderní gymnastika, SK MG Veselí nad Moravou
Sportovní talent okresu:
Dívky:
Martina Tothová – basketbal, Basketbal Dubňany
Kateřina Nováková – karate, Karate Klub Kyjov
Kristýna Jungová – in-line rychlobruslení, IN-LINE Veselí
Adéla Juříková – biketrial, Biketrial Kyjov
Victoria Kurfürst – basketbal, basketbal Dubňany
Kateřina Poláchová – fotbal, FK Hodonín
Jana Fialová – karate, Karate Klub Kyjov
Aneta Hlaváčová – moderní gymnastika, SK MG Veselí nad Moravou
Ellen Pinterová – plavání, OSP Hodonín
Patricie Stefanie Hakalová – moderní gymnastika, Gymnastický a taneční klub Kyjov
3. Kateřina Poláchová – fotbal, FK Hodonín
2. Ellen Pinterová – plavání, OSP Hodonín
1. Kateřina Nováková – karate, Karate Klub Kyjov
Chlapci:
Adam Ilčík – karate, Šin Mu Hodonín
Lukáš Houšť – biketrial, Biketrial Kyjov
Viktor Čech – závody silničních motocyklů, ZC Racing
Tobiáš Bubeník – karate, Karate Klub Kyjov
Štěpán Brhel – stolní tenis, SKST Hodonín
Adam Tomeček - kanoistika, Sportovní klub kanoistiky Veselí nad Moravou
Matěj Kovářík – poolbilliard, TJ Sokol Hodonín
Marek Kolínek – veslování, Veslařský klub Hodonín
Filip Bartošík – zápas, T.J. Sokol Hodonín
Oliver Talaš – karate, Karate Klub Kyjov
3. Viktor Čech - závody silničních motocyklů, ZC Racing
2. Filip Bartošík – zápas, T.J. Sokol Hodonín
1. Štěpán Brhel – stolní tenis, SKST Hodonín
Sportovec okresu Hodonín
Ženy:
3. Lucie Korvasová – in-line rychlobruslení, IN-LINE Veselí
2. Tereza Ištoková – hokejbal, HBK Kyjov
1. Markéta Ševčíková – stolní tenis, SKST Hodonín
Muži:
3. Michal Skřivánek – Požární sport TFA, SDH Rohatec
2. Václav Baldrián – veslování, Veslařský klub Hodonín
1. Filip Sasínek – atletika, Atletický klub Hodonín